ROWENTA INSTANT SOFT COMPACT 300K

INSTANT SOFT COMPACT 300K

WYNIKI WIDOCZNE PO PIERWSZEJ SESJI.* DŁUGOTRWAŁA DEPILACJA DLA GŁADSZEJ SKÓRY OD PIERWSZEJ SESJI.

Instant Soft Compact to urządzenie do długotrwałej depilacji wykorzystujące technologię Intense Pulsed Light. Wiązka skupionego światła oraz wyjątkowa rolka dystansowa, w którą wyposażone jest urządzenie, zapewniają widoczne rezultaty w zakresie równomiernej i długotrwałej depilacji już po pierwszej sesji*. Cztery wymienne lampy w różnych kolorach umożliwiają dzielenie się urządzeniem z członkami rodziny i przyjaciółmi oraz korzystanie z niego przez długi czas. Oferujące pięć różnych poziomów intensywności dostosowanych do różnych odcieni skóry, urządzenie gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo dzięki filtrowi UV oraz wykrywaczowi koloru skóry i czujnikowi kontaktu ze skórą.

* Testy zewnętrzne przeprowadzone na 30 użytkownikach w maju 2015 r.

Nr referencyjny : EP9603F0

Zaletyproduktu

* Testy zewnętrzne przeprowadzone na 30 użytkownikach w maju 2015 r.

Dane techniczne / porównanie

Wyjątkowa precyzyjna rolka    
Wysokowydajne lampy 4*75K  
Rozmiar okienka 3 cm²  
Intensywność światła 5 J/cm²  
Zgodność fototypu I-IV  
Poziom intensywności 1-5  
Wykrywacz koloru skóry    
Czujnik koloru skóry    
Wbudowany filtr UV    
Końcówki 4  
Lampy 4  
Wymienialna lampa    
Tryb flesz - ciągły    
Tryb flesz - punktowy    
Czas sesji 3, 5, 8, 20 min  
Źródło zasilania Przewody główne  
Napięcie 100-240  V
Moc 36  W
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Kolory biało-fioletowy  

FAQ

Pachy to delikatna strefa, ponieważ skóra jest cienka i wrażliwa (zazwyczaj po usunięciu włosów pojawiają się czerwone kropki), a ponadto dość trudno dostępna dla głowicy depilatora. Chociaż depilator łatwo prowadzić na powierzchni skóry nóg, pod pachami jest to dużo trudniejsze ze względu na wklęsłość wymagającą niekiedy dociśnięcia końcówki depilatora do skóry w celu uzyskania pożądanego efektu. W poniższych danych pokazujemy, jak usunąć włosy spod pachy bez niedogodności.
Proszę pamiętać, że akcesorium do „wrażliwych okolic”, które nakłada się na końcówkę depilatora, należy stosować do usuwania owłosienia spod pach.
Nie, urządzenia nie można używać do pielęgnacji twarzy.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Bezpośrednio po depilacji lepiej unikać ekspozycji na słońce i kąpieli w morzu ponieważ skóra może być bardziej wrażliwa. To samo jest również zalecane przed depilacją, aby depilowana skóra nie była zbyt podrażniona.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Możesz używać urządzenia do depilacji nóg, pach, ramion, okolic bikini, lecz nie karku, twarzy i brodawek sutkowych.