Depilacja IPL Rowenta

INSTANT SOFT COMPACT

WYNIKI WIDOCZNE PO PIERWSZEJ SESJI.* DŁUGOTRWAŁA DEPILACJA DLA GŁADSZEJ SKÓRY OD PIERWSZEJ SESJI.

Instant Soft Compact to urządzenie do długotrwałej depilacji wykorzystujące skuteczną i bezpieczną technologię IPL (Intense Pulsed Light). Profesjonaliści z branży depilacji używają go w celu osiągnięcia długotrwałych rezultatów. Główną zaletą technologii IPL w porównaniu z innymi metodami depilacji jest fakt, że jest ona bezbolesna, higieniczna, bezpieczna i zapewnia trwałe rezultaty. Dzięki urządzeniu Instant Soft Compact możesz cieszyć się metodą depilacji gwarantującą całkowite bezpieczeństwo.

 

Nr referencyjny : EP9600F0

Zaletyproduktu

INNOWACJA UMOŻLIWIAJĄCA BEZPIECZNĄ, SKUTECZNĄ I DŁUGOTRWAŁĄ DEPILACJĘ

Instant Soft Compact to inteligentna i bezpieczna odpowiedź na długotrwałą depilację z użyciem skupionych promieni światła.

Technologia Pro-Precision wykorzystuje wyjątkową rolkę dystansową gwarantującą, że żadne miejsce nie zostanie pominięte ani nie będzie naświetlone dwukrotnie, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko poparzenia.

Dodatkowe zabezpieczenia obejmują czujnik kontaktu ze skórą, który blokuje impuls świetlny, gdy urządzenie nie styka się ze skórą, a także inteligentny wykrywacz koloru skóry, który blokuje impuls świetlny, gdy skóra jest zbyt ciemna.

Dzięki pięciu różnym ustawieniom dostosowanym do różnorodnych odcieni skóry, dwóm lampom emitującym po 75 tys.

impulsów oraz kompaktowym wymiarom Instant Soft Compact to wspaniały przykład innowacyjnej technologii.

Rezultatem jest precyzyjna, skuteczna depilacja dla gładszej skóry.

* Testy zewnętrzne przeprowadzone na 30 użytkownikach w maju 2015 r.

Dane techniczne / porównanie

Wyjątkowa precyzyjna rolka    
Wysokowydajne lampy 2*75K  
Rozmiar okienka 3 cm2  
Intensywność światła 5 J/cm²  
Zgodność fototypu I-IV  
Poziom intensywności 1-5  
Patenty System Pro-precision  
Wykrywacz koloru skóry    
Czujnik koloru skóry    
Wbudowany filtr UV    
Lampy 2  
Wymienialna lampa    
Tryb flesz - ciągły    
Tryb flesz - punktowy    
Czas sesji 3, 5, 8, 20 min.  
Obszary Nogi i ciało  
Źródło zasilania Przewody główne  
Napięcie 100-240  V
Moc 36  W
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Kolory biały + niebieski  

FAQ

Pachy to delikatna strefa, ponieważ skóra jest cienka i wrażliwa (zazwyczaj po usunięciu włosów pojawiają się czerwone kropki), a ponadto dość trudno dostępna dla głowicy depilatora. Chociaż depilator łatwo prowadzić na powierzchni skóry nóg, pod pachami jest to dużo trudniejsze ze względu na wklęsłość wymagającą niekiedy dociśnięcia końcówki depilatora do skóry w celu uzyskania pożądanego efektu. W poniższych danych pokazujemy, jak usunąć włosy spod pachy bez niedogodności.
Proszę pamiętać, że akcesorium do „wrażliwych okolic”, które nakłada się na końcówkę depilatora, należy stosować do usuwania owłosienia spod pach.
Nie, urządzenia nie można używać do pielęgnacji twarzy.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Bezpośrednio po depilacji lepiej unikać ekspozycji na słońce i kąpieli w morzu ponieważ skóra może być bardziej wrażliwa. To samo jest również zalecane przed depilacją, aby depilowana skóra nie była zbyt podrażniona.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Możesz używać urządzenia do depilacji nóg, pach, ramion, okolic bikini, lecz nie karku, twarzy i brodawek sutkowych.