Szczotka do modelowania włosów Rowenta

BRUSH ACTIV 2 1000 CF9232

SZYBKIE SUSZENIE I OBJĘTOŚĆ DLA ZAPEWNIENIA EFEKTOWNYCH REZULTATÓW

PERFEKCYJNE I EFEKTOWNE SUSZENIE: SZYBKIE SUSZENIE ZWIĘKSZAJĄCE OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW

Suszarko-lokówka Brush Activ’ gwarantuje wyjątkową wydajność suszenia oraz świetlisty połysk włosów, a moc 1000 W zapewnia szybkie i łatwe suszenie. 2 szczotki obrotowe (50 mm i 30 mm) oferują profesjonalne suszenie, podczas gdy powłoka Keratin & Shine ogranicza elektryzowanie i puszenie się włosów, zapewniając ich gładkość i łatwość układania.

Nr referencyjny : CF9232D0

PROFESJONALNE SUSZENIE WŁOSÓW, NADAJĄCE IM ŚWIETLISTY POŁYSK

Dzięki doskonałej kombinacji wydajności i niezrównanej jakości obracająca się szczotka Activ’ zapewnia szybkie rezultaty suszenia oraz olśniewające i błyszczące włosy.

Powłoka Keratin & Shine ogranicza elektryzowanie i puszenie się włosów, zapewniając ich gładkość i łatwość układania oraz zwiększony połysk.

2 różne szczotki są przeznaczone dla wszystkich typów włosów, od długich i o średniej długości po krótkie, a moc 1000 W zapewnia wydajne suszenie i szybkie osiągnięcie rezultatów.

Szczotka Activ’ posiada funkcję automatycznych obrotów, która umożliwia jednoczesne suszenie w profesjonalny sposób, jak w salonie fryzjerskim.

Dzięki szczotce Activ’ oferującej różnorodne wygodne i łatwe w użyciu funkcje szybkie suszenie i zwiększony połysk włosów są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Dane techniczne / porównanie

Regulacja prędkości 2  
1  
Regulacja temperatury 2  
2  
Regulacja przepływu powietrza 1  
2  
Chłodne powietrze    
   
Powłoka Keratin & Shine  
Materiał ceramiczny  
Funkcje Ogrzewanie, nawiew i obroty  
Ogrzewanie, nawiew i obroty  
Średnica rurki 50 & 30  mm
50mm & 30  mm
Różne średnice    
   
Kształt Okrągła  
Okrągła  
Automatyczne obroty    
   
Regulowana temperatura TAK  °C
nd.
Akcesorium 3: Osłony na szczotki  
nd.
Wydajność przy niskiej temperaturze    
   
Zmienna rotacja TAK  
Tak  
Wyjmowana kratka    
   
Uchwyt do zawieszenia    
   
Przewód 360°    
   
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
nd.
Kolory Czarny i różowy  
Biały i metaliczny malinowy  

FAQ

Płytki najlepiej wymieniać, gdy prostownica nie jest nagrzana – w ten sposób unikniemy oparzeń. Przyciśnij „języczki” znajdujące się z boku wkładów i wysuń je. Wstawiając nowe wkłady, wsuń je do samego końca, upewniając się, że poprawnie zablokowały się i nie mogą się wysunąć.
Kręcąc loki zawsze korzystaj z tej samej części urządzenia – nie staraj się wykorzystać całej jego długości. Wolną rękę trzymaj na zimnym końcu lokówki.
Cylinder lokówki bardzo się nagrzewa w czasie korzystania z lokówki, dlatego należy uważać, by lokówka nie dotknęła skóry. Należy również uważać, by nagrzane części urządzenia nie zetknęły się z przewodem zasilania.
Urządzenie osiągnie odpowiednią temperaturę w ciągu 10 minut od momentu wybrania odpowiednich ustawień.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Wyjmij wtyczkę z kontaktu i poczekaj, aż urządzenie ostygnie na podstawce. Gdy urządzenie będzie zimne, przetrzyj cylinder zwilżoną ścierką do kurzu. Nie dopuść, by do wnętrza rączki dostała się woda lub jakakolwiek inna ciecz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Nie. Korzystając z urządzenia nie nakładaj na włosy chemicznych środków pielęgnacyjnych. Nałóż je dopiero po skończeniu korzystania z karbownicy, gdy włosy będą chłodniejsze. Nie używaj karbownicy na włosach syntetycznych, takich jak przedłużenia oraz peruki.
Tak. Umieść włosy u nasady między cylindrem a łyżką lokówki, następnie przyłóż łyżkę do cylindra, blokując włosy w urządzeniu. Delikatnym ruchem przesuń lokówkę do końca włosów – włosy staną się gładkie i proste.
Tak. Owiń włosy wokół cylindra, poczekaj 20 sekund, a następnie wypuść włosy. Czynność tę powtórz kilka razy na włosach całej głowy. Nie czesz chłodnych włosów, ponieważ zamienisz kędziorki na bardziej naturalną, falistą fryzurę.
Zalecana maksymalna szerokość loków wynosi 2-3 cm.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.