Prostownica Rowenta

EASYLISS – kolekcja Promo

IDEALNA I ŁATWA STYLIZACJA

IDEALNA I ŁATWA STYLIZACJA

IDEALNA I ŁATWA STYLIZACJA

To niezawodne narzędzie do stylizacji zapewnia szybkie i idealne rezultaty, łącząc wysoką temperaturę z wysoką wydajnością. Przy temperaturze prostowania wynoszącej 200°C ciepło utrzymuje się na stabilnym i równym poziomie wzdłuż całego pasma włosów.

Nr referencyjny : SF1511F0

IDEALNIE WYPROSTOWANE WŁOSY O ŚWIETLISTYM POŁYSKU

Zapewniając szybkie i wydajne wyniki dzięki wysokiej temperaturze, Easyliss jest doskonałym narzędziem stylizacji do gładkiego prostowania, a przy tym zapewnia świetlisty połysk.

Ta niezawodna prostownica oferuje zakres temperatur do 200 °C dla szybszej i bardziej wydajnej stylizacji włosów.

Powłoka ceramiczna zapewnia gładkie prostowanie i dodaje włosom świetlistego połysku.

System pływających płytek zapewnia optymalne ciśnienie dla maksymalnej wydajności, z wąskimi płytkami umożliwiającymi stylizację aż po końcówki włosów.

Wyposażona w system blokowania płytek dla bezpiecznego i łatwego przechowywania oraz przewód obrotowy 360° dla większego komfortu użytkowania, a także odznaczająca się krótkim czasem uruchamiania, prostownica Easyliss oferuje rezultaty, na których można polegać - wspaniały wygląd i świetlisty połysk włosów.

Dane techniczne / porównanie

Powłoka płyt Materiał ceramiczny  
Materiał ceramiczny  
Materiał ceramiczny  
ceramiczno-turmalinowa  
Funkcje Całkowicie proste i loki  
Całkowicie proste  
Całkowicie proste i loki  
Całkowicie proste i loki  
Wymiary płytek 25 x 90  mm
25 x 90  mm
25 x 90  mm
25 x 90  mm
Ruchome płytki    
   
   
   
Wskaźnik nagrzewania    
   
   
   
Czas nagrzewania 60  s
30  s
60  s
60  s
Bezpieczeństwo System blokowania  
System blokowania  
System blokowania  
System blokowania  
Napięcie 110-240  V
110-240  V
110-240  V
110-240  V
Przewód 360°    
   
   
   
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
Aluminium  
Aluminium  
Aluminium  
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
1,8  m
1,8  m

FAQ

Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.