ROWENTA FOR ELITE EXPRESS LISS

EXPRESS LISS

PROSTOWANIE SUCHYCH i WILGOTNYCH WŁOSÓW

 

PROSTOWNICA EXPRESS LISS DO WŁOSÓW SUCHYCH I WILGOTNYCH

Express Liss to prostownica, która świetnie sprawdza się przy włosach suchych, ale i wilgotnych. Jej powłoka z keratyny i turmalinu z zaawansowaną technologią anty-elektrostatyczną i jonizacją redukuje puszenie się włosów i zapewnia ich gładkość oraz blask. Precyzyjna regulacja temperatury (od 130°C do 230°C) oferuje pełną kontrolę, a system ruchomych płytek dostosowuje się do włosów, zapewniając skuteczne prostowanie już za pierwszym pociągnięciem.

 

Nr referencyjny : SF4012F0

Dane techniczne / porównanie

Powłoka płyt Keratyna i turmalin  
Funkcje Na mokro i na sucho  
Wymiary płytek 25x90  mm
Ruchome płytki    
Regulowana temperatura płytek 130 / 150 / 170 / 190 / 210 / 230  °C
Wyświetlacz LED  
Czas nagrzewania 30  s
Uchwyt do zawieszenia    
Bezpieczeństwo System blokowania  
Automatyczne wyłączanie TAK  
Napięcie 110-240  V
Przewód 360°    
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Kolory Czarny i różowy  
Gwarancja 1 ROK  

FAQ

Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.