ROWENTA LINIA PROSTOWNIC TROPICAL DREAM

LINIA PROSTOWNIC TROPICAL DREAM

 DOSKONAŁE PROSTOWANIE I WSPANIAŁE LOKI

OSZAŁAMIAJĄCE WYNIKI W KRÓTKIM CZASIE

OSZAŁAMIAJĄCE WYNIKI W KRÓTKIM CZASIE

Prostownica 2-w-1 marki Rowenta jest doskonałym urządzeniem do stylizacji zapewniającym gładkie, proste włosy lub urocze, oszałamiające loki. Temperatura 230°C gwarantuje wspaniały efekt w krótkim czasie, podczas gdy powłoka ceramiczna zwiększa połysk włosów, a 2-stopniowa regulacja temperatury umożliwia dodatkową kontrolę.

Nr referencyjny : SF1013F0

Dane techniczne / porównanie

Funkcje Całkowicie proste  
Wymiary płytek 25 x 90  mm
Ruchome płytki    
Regulowana temperatura płytek 180 i 230°C  °C
Wskaźnik nagrzewania    
Czas nagrzewania 30  s
Bezpieczeństwo System blokowania  
Napięcie 110-240  V
Przewód 360°    
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
Długość przewodu zasilającego 1,8  m

FAQ

Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.