Prostownica Rowenta

LISS & CURL

KONTROLOWANE PROSTOWANIE I PERFEKCYJNE LOKI

KONTROLOWANE PROSTOWANIE I PERFEKCYJNE LOKI

Prostownica Liss & Curl 2-w-1 zapewnia doskonale proste i gładkie włosy oraz perfekcyjne loki, dając olśniewające rezultaty i zwiększony połysk. Posiada wyświetlacz LCD regulatora temperatury oraz unikalną powłokę keratynowo-turmalinową zapewniającą świetlisty połysk dzięki naturalnie emitowanym jonom ograniczającym elektryzowanie się włosów.

Nr referencyjny : SF4522D0

OSZAŁAMIAJĄCE REZULTATY 2-W-1 Z DOSKONAŁĄ KONTROLĄ

Prostownica Liss & Curl 2-w-1 zapewniająca perfekcyjne prostowanie i sprężyste loki jest wyjątkowym urządzeniem do stylizacji z nieskończoną liczbą opcji z wbudowanym wyświetlaczem LCD z doskonałą cyfrową regulacją temperatury.

Wyjątkowa powłoka keratynowo-turmalinowa poprawia wygląd włosów, nadając im naturalny świetlisty połysk, gdyż łączy w sobie keratynę i turmalin w celu dodania włosom blasku oraz zapobiegania ich elektryzowaniu i puszeniu się dzięki emisji jonów.

Wysoce precyzyjna regulacja temperatury od 130°C do 230 °C zapewnia dodatkową ochronę, podczas gdy długie płytki oferują szybkie rezultaty, a system pływających płytek dostosowuje się do grubości włosów, aby prostować je w jednym pociągnięciu.

Prostownica Liss & Curl 2-w-1: perfekcyjne prostowanie i wspaniałe loki z nieograniczoną liczbą opcji stylizacji i świetlistym połyskiem.

Dane techniczne / porównanie

Powłoka płyt Keratyna i turmalin  
Ceramiczna nano powłoka Ultrashine  
Ceramiczna nano powłoka Ultrashine  
Funkcje Całkowicie proste i loki  
Całkowicie proste i loki  
Całkowicie proste i loki  
System kręcenia    
   
nd.
Wymiary płytek 25 x 110  mm
25 x 90  mm
90 x 25  mm
Ruchome płytki    
   
   
Regulowana temperatura płytek 130 / 140/ 150 / 160 / 170 / 180 / 190 / 200 / 210 / 220 / 230°  °C
130- 150 – 170- 200 – 230  °C
od 130°C do 230  °C
Jonizator    
   
nd.
Wyświetlacz LCD  
LED  
LCD  
Wskaźnik nagrzewania    
   
   
Czas nagrzewania 60  s
15  s
30  s
Bezpieczeństwo System blokowania  
System blokowania  
System blokowania  
Napięcie 110-240  V
110-240  V
110-240  V
Przewód 360°    
   
   
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
Aluminium  
Aluminium  
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Kolory Czarny, różowy i srebrny  
Czarny, szary i niebieski  
Czarny i różowy  
Gwarancja 1 ROK  
1 ROK  
1 ROK  

FAQ

Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.