ROWENTA PREMIUM CARE LISS&CURL

PREMIUM CARE LISS&CURL

PROSTUJ I KRĘĆ WŁOSY BEZ RYZYKA ICH ZNISZCZENIA*

OLŚNIEWAJĄCO PROSTE I KRĘCONE WŁOSY BEZ RYZYKA ICH ZNISZCZENIA*

Prostownica Liss & Curl 2 w 1 zapewnia doskonały efekt prostowania za jednym pociągniem dzięki innowacyjnemu systemowi Straight Optimizer w postaci gumowego paska, który naciąga pasmo włosów w trakcie prostowania, dzięki czemu pasmo włosów idelanie przylega do płytek protownicy, a co za tym idzie stylizacja jest efektywniejsza. 

Nr referencyjny : SF7660F0

*Badanie odporności na łamanie przeprowadzone na niewrażliwych włosach rasy kaukaskiej – niezależne laboratorium – Francja/sierpień 2012 r.

Dane techniczne / porównanie

Powłoka płyt Kaszmirowo-keratynowa  
Funkcje Całkowicie proste i loki  
System kręcenia    
Wymiary płytek 25 x 90  mm
Ruchome płytki    
Regulowana temperatura płytek 130°, 150°,170°,175°, 200°  °C
Ustawienie temperatury na 170°C w trybie „Respect”    
Regulacja temperatury w zależności od rodzaju włosów    
Jonizator    
Wyświetlacz LCD  
Czas nagrzewania 30  s
Uchwyt do zawieszenia    
Bezpieczeństwo System blokowania  
Napięcie 110-240  V
Przewód 360°    
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Kolory metalowy cynamonowy róż i biały  
Inne Straight Optimizer  

FAQ

Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.