ROWENTA STUDIO DRY 2100

STUDIO DRY 2100

HIGH EFFICIENCY FOR A FAST AND EASY BLOW-DRY

PORĘCZNA I MOCNA Wyjątkowo poręczna, a jednocześnie bardzo mocna suszarka Studio Dry jest wyposażona w unikalny koncentrator „Triple Air Precision” gwarantujący wysoce precyzyjny przepływ powietrza i wydajne rezultaty.

Nr referencyjny : CV5330F0

MOC W PORĘCZNYM URZĄDZENIU

Wyjątkowo poręczne wymiary, wyjątkowa precyzja i wyjątkowa moc.

Suszarka Studio Dry łączy niewielkie wymiary z dużą wydajnością.

Dzięki unikalnemu koncentratorowi „Triple Air Precision” przepływ powietrza jest bardzo precyzyjny, dzięki czemu włosy są błyszczące i zdrowe.

Trzy regulowane ustawienia dostosowują przepływ powietrza i temperaturę, aby idealnie zaspokoić potrzeby włosów, podczas gdy wyrzut zimnego powietrza zapewnia długotrwały efekt utrwalenia fryzury.

Suszarka Studio Dry o wygodnej konstrukcji ma wszystko, co jest wymagane, aby zapewnić piękny wygląd włosów.

Dane techniczne / porównanie

Moc 2100  W
2300  W
1800  W
Regulacja prędkości 3  
2  
2  
Regulacja temperatury 3  
3  
3  
Chłodne powietrze    
   
   
Powłoka kratki Materiał ceramiczny  
Inne  
nd.
Koncentrator 1  
1  
1  
Dyfuzor    
   
nd.
Akcesorium 1: Triple air precision concentrator  
nd. nd.
Zdjemowana kratka    
   
nd.
Kompaktowe wymiary    
   
   
Uchwyt do zawieszenia    
   
   
Typ silnika DC  
DC  
DC  
System Eco energy    
   
   
Napięcie 220-240  V
220-240  V
220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Kolor White and Grey  
Black, Grey and Pink  
nd.

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.