Air Force Precision Trymer do brody Rowenta z technologią zasysania ściętego zarostu

Od kilku lat broda zdobywa serca mężczyzn w każdym wieku. Dla wielu jest podstawowym atrybutem męskiej urody, ponieważ nadaje męskiej twarzy charakter.

Trzydniowy zarost to ponadczasowy klasyk, który pasuje na każdą okazję. Jest jeszcze długość 5 mm na mniej oficjalne okazje. Z kolei broda o długości 8 mm to genialny pomysł na weekend w gronie przyjaciół. Niezależnie od długości zarost jest doskonałym sposobem na subtelną zmianę wyglądu w zależności od okazji. Kolejną zaletą jest brak konieczności codziennego golenia się. Dla skóry wrażliwej to jak zasłużone wakacje. Skoro zarost wymaga mniej zachodu i wygląda bardziej stylowo, czy można mu się oprzeć ?

  • Rowenta-articles-air-force-precision_03.jpg
  • Rowenta-articles-air-force-precision_04.jpg
  • czy wiesz, że...?

    Istnieją dwa główne problemy, które burzą harmonię w związku.

    Buty rozrzucone po całym domu i stan umywalki po goleniu. Jeśli Twoja partnerka z czułością gładzi Twoją brodę, Twój blask z pewnością zblednie, gdy tworzący ją zarost znajdzie się na umywalce. Rowenta nie poradzi nic na buty. Ale w kwestii zarostu mamy rozwiązanie: trymery do brody.

    Technologia o nazwie Air Force Precision polega na niewielkim systemie zasysania umiejscowionym zaraz za nasadką grzebieniową i ostrzem. Za jej sprawą zarost jest zasysany zaraz po ścięciu. Skuteczność systemu kształtuje się na poziomie 95%. Nieliczne włoski, które nie zostaną zassane, będą łatwe do sprzątnięcia. Kolejną zaletą technologii zasysania ściętego zarostu jest unoszenie zarostu za sprawą zintegrowanego grzebienia, co ułatwia przycinanie bez ryzyka zacięcia skóry.

Wyprodukowane przez rowenta

Maszynka Air Force Precision to również skuteczne urządzenie opracowane z myślą o szybkim przycinaniu zarostu według życzeń użytkownika. Zapewnia dużą swobodę wyboru długości strzyżenia za sprawą 21 położeń nasadki, od 0,5 do 10 mm. Dostępny jest dowolny styl, w tym modny trzydniowy zarost. Maszynka jest wygodna w użyciu ze względu na zasilanie baterią, które zapewnia 35 minut pracy, czyli wystarczająco dużo, aby perfekcyjnie przyciąć zarost.

Dzięki pojemnikowi systemu zasysania ściętego zarostu maszynka Air Force Precision jest niezwykle mobilna. Jeśli się spieszysz, możesz szybko przyciąć zarost w samochodzie lub w windzie, nie zostawiając włosów dookoła. Pojemnik jest bardzo łatwy w czyszczeniu – wystarczy kilka sekund, aby go zdemontować. To samo dotyczy ostrzy, można z łatwością je zdjąć do czyszczenia za pomocą małej szczoteczki. Nad koszem na śmieci, nie nad umywalką. Zapomnij o bałaganie.