ROWENTA PREMIUM CARE BRUSH&STRAIGHT

PREMIUM CARE BRUSH&STRAIGHT

DOSKONAŁE DYNAMICZNE PROSTOWANIE Prostownica Rowenta Premium Care Brush&Straight to doskonałe prostowanie włosów i ochrona w temperaturze do 170°C. Zintegrowana szczotka z naturalnego włosia prostuje włosy i pozwala utrzymać ich naturalną objętość. Wyjątkowa powłoka kaszmirowo-keratynowa oraz jonizator zapewniają wspaniały połysk. Wyświetlacz LCD pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury w zakresie od 130°C do 200°C.

Nr referencyjny : SF7510F0

PROSTE WŁOSY I PIĘKNY POŁYSK

Osiągnięcie idealnego wyglądu nigdy nie było łatwiejsze: prostownica Rowenta Premium Care Brush&Straight dynamicznie prostuje włosy, zachowując ich naturalną objętość i połysk.

Zintegrowana szczotka z naturalnego włosia umożliwia idealne prostowanie, które zachowuje naturalną objętość włosów i nadaje im dynamicznego wyglądu.

Włosy chronione są do temperatury 170°C.

Połączenie jonizatora oraz powłoki kaszmirowo-keratynowej z olejkiem arganowym daje efekt błyszczących, a jednocześnie gładkich i łatwych do układania włosów.

Wyświetlacz LCD pozwala na wysoką precyzję przy regulacji temperatury w zakresie od 130°C do 200°C.

Poręczne funkcje, takie jak 15-sekundowy czas nagrzewania, ruchome płytki gwarantują wygodę stylizacji Premium Care Brush&Straight: cudowny efekt prostowania.

FAQ

Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.