ROWENTA PREMIUM CARE INSTANT DRY CV6065

PREMIUM CARE INSTANT DRY CV6065
WYJĄTKOWO SZYBKIE SUSZENIE Z PIELĘGNACJĄ - BŁYSZCZĄCE I ZDROWE WŁOSY

WYJĄTKOWO SZYBKIE SUSZENIE BEZ PRZEGRZEWANIA POZOSTAWIA LŚNIĄCE I ZDROWE WŁOSY

Premium Care Instant Dry daje wyjątkowo szybkie efekty oraz olśniewający blask. Wysoka moc, unikalny Moving Air Booster, który zapewnia szybsze suszenie i zapobiega przegrzaniu włosów oraz ustawienie Advanced Care odpowiedzialne za idealną temperaturę - pozwalają osiągnąć efekt pięknych włosów.

Nr referencyjny : CV6065F0

Dane techniczne / porównanie

Moc 2200  W
Regulacja temperatury 3  
Regulacja prędkości 2  
Chłodne powietrze    
Koncentrator 1  
Rodzaj dyfuzora Statyczny  
Typ silnika DC  
Wyjmowana kratka    
Uchwyt do zawieszenia    
Napięcie 220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Inne Ustawienie temperatury "Advanced Care"  
Kolory Biały i cynamonowy róż  

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.