ROWENTA PREMIUM CARE SILENCE AC CV7920 cicha

PREMIUM CARE SILENCE AC CV7920 cicha
WYJĄTKOWO CICHA SUSZARKA

Cichy silnik AC - wyjątkowo cicha suszarka

Suszarka Premium Care Silence AC pozwala zachować do +25%** wilgotności włosów, dzięki technologii Hydra Protect. Jej unikalna powłoka ceramiczna, kaszmirowo-keratynowa z olejkiem arganowym oraz jonizacja pozostawiają gładkie i lśniące włosy, a profesjonalny i wyjątkowy cichy silnik AC o mocy 2300 W zapewnia szybki efekt i komfort suszenia!

Nr referencyjny : CV7920F0

Zaletyproduktu

* Compared to a standard AC hair dryer of the same brand

** Próba wykonana z takim samym urządzeniem i w porównaniu z suszeniem na maksymalnym ustawieniu z włączonym uderzeniem powietrza.

Dane techniczne / porównanie

Moc 2300  W
Prędkość wyrzutu powietrza (km/h) 120  
Wymiary koncentratora 8  mm
Regulacja temperatury 3  
Regulacja prędkości 2  
Chłodne powietrze    
Turbo    
Powłoka kratki Kaszmirowo-keratynowa  
Koncentrator 1  
Rodzaj dyfuzora Standardowy  
Regulacja temperatury w trybie „Respect”    
Jonizator    
Typ silnika ZASILANY PRĄDEM ZMIENNYM (AC)  
Cicha praca 75  dB(A)
Wyjmowana kratka    
Uchwyt do zawieszenia    
Napięcie 220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Kolory Czarny i cynamonowy róż  

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.