ROWENTA ELEKTRYCZNA MASZYNKA DO USUWANIA ZROGOWACIAŁEGO NASKÓRKA

ELEKTRYCZNA MASZYNKA DO USUWANIA ZROGOWACIAŁEGO NASKÓRKA

IDEALNIE GŁADKIE STOPY W KILKA SEKUND

Skuteczne usuwanie zrogowaciałego naskórka w kilka sekund!

Dzięki elektrycznej maszynce do usuwania zrogowaciałego naskórka łatwo i szybko uzyskasz efekt bardziej miękkich i gładkich stóp. Dzięki rolkom z kryształkami diamentu* martwy naskórek usuwany jest delikatnie, a jednocześnie skutecznie, dając natychmiastowe wyniki!

Nr referencyjny : MP4010F0

Dane techniczne / porównanie

Regulacja prędkości 2  
Rolka z możliwością mycia    
Wyjmowana rolka    
Rolka do intensywnego złuszczania    
Rolka do złuszczania    
Źródło zasilania Tylko bateria  
Baterie w zestawie    
Rodzaj baterii AAA  
Liczba baterii w zestawie 003  
Kolory Biało-niebieski  

FAQ

Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.