ROWENTA ELEKTRYCZNA MASZYNKA DO USUWANIA ZROGOWACIAŁEGO NASKÓRKA

ELEKTRYCZNA MASZYNKA DO USUWANIA ZROGOWACIAŁEGO NASKÓRKA
idealnie gładkie stopy w kilka sekund

Skuteczne usuwanie zrogowaciałego naskórka w kilka sekund!

Dzięki elektrycznej maszynce do usuwania zrogowaciałego naskórka łatwo i szybko uzyskasz efekt bardziej miękkich i gładkich stóp. Dzięki rolkom z kryształkami diamentu* martwy naskórek usuwany jest delikatnie, a jednocześnie skutecznie, dając natychmiastowe wyniki!

Nr referencyjny : MP4010F0

Dane techniczne / porównanie

Regulacja prędkości 2  
Rolka z możliwością mycia    
Wyjmowana rolka    
Rolka do intensywnego złuszczania    
Rolka do złuszczania    
Liczba baterii w zestawie 003  
Kolory Biało-niebieski  
Źródło zasilania Tylko bateria  
Baterie w zestawie    
Rodzaj baterii AAA  

Dokumentacja

FAQ

Zaleca się korzystanie z niskiej prędkości do czasu, gdy będziesz mieć doświadczenie pozwalające korzystać z wyższej prędkości. Niższa prędkość daje bardziej dokładne rezultaty.
Nie. Korzystając z urządzenia, dopilnuj, aby paznokcie (lub, w przypadku niektórych nasadek, skóra) były suche.
Tak. Urządzenia można używać do naturalnych i sztucznych paznokci.
Tak, upewnij się, że urządzenie jest wyłączone, kiedy nakładasz akcesoria.
Przyłóż spodnią część paznokcia do ostrza szafirowej tarczy, następnie powoli nadawaj mu odpowiedni kształt, dociskając paznokieć do tarczy.
Używaj niskiej prędkości do czasu zdobycia wprawy, wówczas możesz używać wyższej prędkości.
Niska prędkość najlepiej nadaje się do czynności wykańczających.
Doskonałym rozwiązaniem jest walcowata końcówka, która nadaje się również do piłowania paznokci u nóg.
Po każdym użyciu nasadki (z wyjątkiem stożka średniej grubości) należy wyczyścić. Za pomocą niewielkiego pędzelka i mydła w płynie usuń osady z akcesoriów. Zwróć szczególną uwagę, czy czyszczone miejsca całkowicie wyschły. Od czasu do czasu zaleca się także umieścić nasadki na około 10-15 minut w rozgrzanym alkoholu (do temperatury między 70 a 90°C).
Wyłącz urządzenie i skonsultuj się z lekarzem.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Pilniczek cylindryczny jest do tego doskonały, zwłaszcza do paznokci u stóp.
Z urządzenia należy korzystać z uwagą. Zalecamy, aby korzystać z niższej prędkości w celu lepszej kontroli nad wykończeniem oraz zachować szczególną ostrożność przy najbardziej wrażliwych częściach paznokcia. Korzystanie z urządzenia nie powinno być bolesne. Jeśli jednak pojawi się ból, natychmiast zaprzestań korzystania z urządzenia i skonsultuj się z lekarzem.
Aby skutecznie pozbyć się skórek, zaleca się korzystanie z pilniczka w kształcie płomienia i zaokrąglonego pilniczka szafirowego na niskiej prędkości (prędkość 1).
Regularnie korzystając ze stożka filcowego, sprawisz, że Twoje paznokcie będą błyszczeć i zdrowo wyglądać.
Zastosuj zaokrąglony stożek szafirowy w miejscu, które wymaga pomocy. Wykonuj tę czynność do chwili, gdy problem zniknie.
Regularnie korzystaj z drobnoziarnistej tarczy szafirowej: zabieg ten wzmacnia paznokcie i opóźniaj efekt wrastających paznokci. W ciągu miesiąca zauważysz poprawę stanu swoich paznokci: będą mocniejsze, bardziej odporne i nie będą rosnąć „podwójnie”.
Podczas użytkowania trzymaj urządzenie z dala od twarzy, zwłaszcza oczu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.