O NAS

O marce Rowenta

Od 1909 roku niemiecka marka Rowenta zjednuje sobie najbardziej wymagających konsumentów za sprawą wysokiej jakości produktów, które gwarantują idealne rezultaty.

Rowenta oferuje szeroką gamę produktów, które łączą w sobie niezrównane technologie, wyrafinowane wzornictwo i łatwość obsługi.

Misją marki jest zapewnianie użytkownikom dobrego samopoczucia na co dzień za sprawą inteligentnych rozwiązań w zakresie odkurzaczy, żelazek, generatorów pary i depilatorów. Jako pionier w wielu dziedzinach Rowenta przez ponad 10 lat pracowała nad opracowaniem inteligentnych i przyjaznych dla środowiska produktów. Postępując zgodnie z wartościami marki, Rowenta nawiązała współpracę z WWF, traktując przyjazne dla środowiska wzornictwo jako priorytet przy opracowywaniu innowacyjnych produktów.

Innowatorzy

Każdego roku Groupe SEB wprowadza na rynek ponad 250 nowych produktów.

Jest to możliwe zarówno dzięki naszym zespołom zajmującym się badaniami i rozwojem, jak i otwarciu na innowacyjność. Jeśli chcesz dołączyć do tej społeczności, odwiedź naszą specjalną witrynę.

www.innovate-with-groupeseb.com

Groupe SEB

Poznaj Groupe SEB, światowego lidera w dziedzinie małych urządzeń AGD.

Aktywna w niemal 150 krajach Groupe SEB stała się liderem rynkowym na wszystkich kontynentach dzięki szerokiej i zróżnicowanej gamie produktów oraz wyjątkowemu portfelowi marek.

www.groupeseb.com