Depilator elektryczny Rowenta

FLOWER LOVE
gładkie nogi bez wysiłku i w krótkim czasie 

Flower Love to sposób na gładką skórę na twarzy i na ciele. 24 specjalnie zaprojektowane pęsety zapewniają skuteczną depilację, usuwając nawet najkrótsze włosy. Idealnym uzupełnieniem zestawu jest specjalne akcesorium do precyzjnej depilacji, zapewniające delikatną, a jednocześnie superszybką depilację skóry twarzy, które idealnie się sprawdza do miejsc między brwiami i nad górną wargą.

Nr referencyjny : EP2850F0

SUPERGŁADKA DEPILACJA TWARZY I CIAŁA

Depilator Flower Love w stylowym, kwiatowym opakowaniu łączy w sobie funkcje szybkiego usuwania włosów oraz maksymalną precyzję.

Posiada 24 specjalnie zaprojektowane pęsety, które usuwają nawet najkrótsze włosy z cebulek.

Jednocześnie akcesoria do czynności wymagających precyzji skutecznie usuwają włosy między brwiami i nad górną wargą, natomiast golarka pomoże zająć się wrażliwymi miejscami i zapewnić jedwabiście gładki efekt.

Dwie prędkości depilatora umożliwiają idealne dopasowanie do kształtu ciała i twarzy, a kulki masujące zmniejszają wrażliwość skóry.

Uzupełnieniem zestawu jest odłączana, łatwa do czyszczenia golarka do zaawansowanej higieny.

Dane techniczne / porównanie

Precyzyjna pęseta    
nd.    
Pęseta 24  
nd. 24  
Regulacja prędkości 2  
nd. 2  
Rodzaj głowicy Klasyczny  
nd. Klasyczny  
Pęseta testowana dermatologicznie    
nd.    
Końcówki 2  
nd. nd.
Golarka    
nd. nd.
Akcesorium do czynności wymagających precyzji    
nd. nd.
Szczoteczka do mycia    
nd. nd.
Dodatkowe akcesoria w zestawie Szczoteczka  
nd. Szczoteczka  
Obszary Nogi, ciało i twarz   
nd. Nogi i ciało  
Zdejmowana końcówka    
nd. nd.
Możliwość mycia końcówki    
nd.    
Źródło zasilania Przewody główne  
nd. Przewody główne  
Napięcie 220-240  V
nd. nd.
Moc 4,8  W
nd. 4,7  W
Długość przewodu zasilającego 2  m
nd. 2  m
Kolory Biały + zielony  
nd. Biały + różowy  
Inne compact  
nd. nd.

Dokumentacja

FAQ

Pachy to delikatna strefa, ponieważ skóra jest cienka i wrażliwa (zazwyczaj po usunięciu włosów pojawiają się czerwone kropki), a ponadto dość trudno dostępna dla głowicy depilatora. Chociaż depilator łatwo prowadzić na powierzchni skóry nóg, pod pachami jest to dużo trudniejsze ze względu na wklęsłość wymagającą niekiedy dociśnięcia końcówki depilatora do skóry w celu uzyskania pożądanego efektu. W poniższych danych pokazujemy, jak usunąć włosy spod pachy bez niedogodności.
Proszę pamiętać, że akcesorium do „wrażliwych okolic”, które nakłada się na końcówkę depilatora, należy stosować do usuwania owłosienia spod pach.
Nie, urządzenia nie można używać do pielęgnacji twarzy.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Bezpośrednio po depilacji lepiej unikać ekspozycji na słońce i kąpieli w morzu ponieważ skóra może być bardziej wrażliwa. To samo jest również zalecane przed depilacją, aby depilowana skóra nie była zbyt podrażniona.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.