ROWENTA INSTANT SOFT COMPACT 300K

INSTANT SOFT COMPACT 300K
wyniki widoczne po pierwszej sesji.* długotrwała depilacja dla gładszej skóry od pierwszej sesji.

Instant Soft Compact to urządzenie do długotrwałej depilacji wykorzystujące technologię Intense Pulsed Light. Wiązka skupionego światła oraz wyjątkowa rolka dystansowa, w którą wyposażone jest urządzenie, zapewniają widoczne rezultaty w zakresie równomiernej i długotrwałej depilacji już po pierwszej sesji*. Cztery wymienne lampy w różnych kolorach umożliwiają dzielenie się urządzeniem z członkami rodziny i przyjaciółmi oraz korzystanie z niego przez długi czas. Oferujące pięć różnych poziomów intensywności dostosowanych do różnych odcieni skóry, urządzenie gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo dzięki filtrowi UV oraz wykrywaczowi koloru skóry i czujnikowi kontaktu ze skórą.

* Testy zewnętrzne przeprowadzone na 30 użytkownikach w maju 2015 r.

Nr referencyjny : EP9603F0

Zaletyproduktu

* Testy zewnętrzne przeprowadzone na 30 użytkownikach w maju 2015 r.

Dane techniczne / porównanie

Wyjątkowa precyzyjna rolka    
Wysokowydajne lampy 4*75K  
Rozmiar okienka 3 cm²  
Intensywność światła 5 J/cm²  
Zgodność fototypu I-IV  
Poziom intensywności 1-5  
Wykrywacz koloru skóry    
Czujnik koloru skóry    
Wbudowany filtr UV    
Końcówki 4  
Lampy 4  
Wymienialna lampa    
Tryb flesz - ciągły    
Tryb flesz - punktowy    
Czas sesji 3, 5, 8, 20 min  
Źródło zasilania Przewody główne  
Napięcie 100-240  V
Moc 36  W
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Kolory biało-fioletowy  

Dokumentacja

FAQ

Pachy to delikatna strefa, ponieważ skóra jest cienka i wrażliwa (zazwyczaj po usunięciu włosów pojawiają się czerwone kropki), a ponadto dość trudno dostępna dla głowicy depilatora. Chociaż depilator łatwo prowadzić na powierzchni skóry nóg, pod pachami jest to dużo trudniejsze ze względu na wklęsłość wymagającą niekiedy dociśnięcia końcówki depilatora do skóry w celu uzyskania pożądanego efektu. W poniższych danych pokazujemy, jak usunąć włosy spod pachy bez niedogodności.
Proszę pamiętać, że akcesorium do „wrażliwych okolic”, które nakłada się na końcówkę depilatora, należy stosować do usuwania owłosienia spod pach.
Nie, urządzenia nie można używać do pielęgnacji twarzy.
Zabieg należy wykonywać co dwa tygodnie w ramach czterech do sześciu sesji (dwa lub trzy miesiące), a następnie raz na miesiąc w ramach dwóch do czterech sesji (w zależności od odrostu).
Konieczne mogą okazać się zabiegi podtrzymujące wynik, w zależności od układu włosów, do czasu całkowitego pozbycia się owłosienia.
Zabieg należy przeprowadzać wyłącznie na ogolonej skórze (skóra nie może być depilowana woskiem lub depilatorem – cebulka musi być obecna).
Nie można wykonywać zabiegu na tym samym obszarze skóry więcej niż raz w tygodniu.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Sprawdź, czy cała powierzchnia lampy ma kontakt ze skórą.
Kolor skóry jest zbyt ciemny, a urządzenie zostało automatycznie przełączone na tryb bezpieczny.
Sprawdź, czy żarówka jest prawidłowo zainstalowana w urządzeniu. Jeżeli tak, wówczas żarówka przepaliła się i wymaga wymiany.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Bezpośrednio po depilacji lepiej unikać ekspozycji na słońce i kąpieli w morzu ponieważ skóra może być bardziej wrażliwa. To samo jest również zalecane przed depilacją, aby depilowana skóra nie była zbyt podrażniona.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Możesz używać urządzenia do depilacji nóg, pach, ramion, okolic bikini, lecz nie karku, twarzy i brodawek sutkowych.
Długotrwałe wyniki można osiągnąć po 12-18 miesiącach, w zależności od układu włosów. Niekiedy potrzebne są dodatkowe zabiegi.
Nasze urządzenia są wyposażone w różne mechanizmy zabezpieczające: mechanizm wykrywający kolor skóry, wykrywacz kontaktu filtr UV do ochrony oczu itp. Mechanizmy zostały przetestowane pod kontrolą dermatologiczną i spełniają najsurowsze uregulowania dotyczące bezpieczeństwa.
Urządzenia IPL nie nadają się do włosów rudych, białych, siwych i blond, ponieważ nie zawierają one dostatecznie dużo melaniny.
Urządzenia IPL nadają się do protokołu od 1 do 5, które nie obejmują skóry czarnej i bardzo ciemnej.
Nie, w tych przypadkach zabieg jest zabroniony. Należy skonsultować się z lekarzem.
Tak, należy unikać usuwania owłosienia metodą IPL podczas przyjmowania takich leków. Należy odczekać dwa miesiące po zakończeniu leczenia. Należy skonsultować się z lekarzem.
Nie. Należy wyjąć piercingi z obszarów, które będą poddawane zabiegowi oraz przykryć tatuaże, znamiona, piegi i pieprzyki plastrami lub białą nieprześwitującą taśmą.
Nie wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych, światła UV lub samoopalaczy przez cały czas trwania zabiegu. Skóry nie można wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych bez ochrony przez czas dłuższy niż 15 minut lub dłużej niż godzinę w cieniu. Stosować kremy ochronne z filtrem SPF 30 przez cały czas trwania zabiegu i przez co najmniej dwa miesiące po jego zakończeniu.
Skóra nie może być uszkodzona (bez egzemy, łuszczycy, bielactwa itp.) i nie może być wystawiana na działanie słońca i światła UV przez co najmniej cztery tygodnie przed rozpoczęciem zabiegu. Nie można stosować samoopalacza przed zabiegiem.