ROWENTA Airforce Ultimate Specialist TN9320 Strzyżenie z technologią odkurzania włosków

Airforce Ultimate Specialist TN9320 Strzyżenie z technologią odkurzania włosków
Wygodne strzyżenie z technologią odkurzania włosków!  

Airforce Ultimate to doskonała maszynka do włosów i brody, która zapewnia perfekcyjne rezultaty strzyżenia za jednym pociągnięciem. Wbudowany system zasysający pozwala pozbyć się ponad 99% włosów, zanim spadną na ubranie lub podłogę. 
 

Nr referencyjny : TN9320F0

Zaletyproduktu

Maszynka Airforce Ultimate do włosów i brody: Bezproblemowe strzyżenie
 

Dzięki maszynce Airforce Ultimate sprzątanie po strzyżeniu to przeszłość! Wbudowany system zasysający z dedykowanym silnikiem i specjalnie zaprojektowaną turbiną sprawią, że pozbędziesz się ponad 99% ściętych włosów, zanim spadną na ubranie lub podłogę. Wytrzymałe, ultraostre nożyki z powłoką tytanową gwarantują usuwanie włosów za jednym pociągnięciem i sprawną pracę urządzenia przez długi czas. Dzięki zasilaniu przewodowemu masz pewność, że maszynka pracuje tak samo skutecznie za każdym razem, kiedy z niej korzystasz. Minitrymer do włosów doskonale sprawdzi się do nadania fryzurze idealnego kształtu na koniec strzyżenia. Dzięki nasadce do brody możesz stylizować zarost, jak tylko chcesz! Dodatkowo, maszynkę bardzo łatwo się czyści, a ostrza można myć pod bieżącą wodą.  

Dane techniczne / porównanie

Wydajność strzyżenia
Technologia wykonania ostrza Ultra-Sharp  
Typ silnika Napęd DC  
Precyzja
Wskaźnik długości cięcia Kółko z regulacją  
Precyzyjne ustawienie 1 mm  
Strefy strzyżenia Włosy i broda  
Użytkowanie - style strzyżenia
Ostrze do cięcia włosów    
Rodzaj grzebienia do włosów Regulowany  
Rodzaj końcówki tnącej do brody Regulowany  
Funkcja 3-dniowego zarostu    
Ostrze do precyzyjnego cięcia brody    
Rodzaj brody 3-dniowa  
Zasięg długości strzyżenia włosów 0.5-18 mm  
Przedowowy/bezprzewodowy Używanie przewodowe  
Komfort użytkowania
Zdejmowana głowica tnąca    
Czyszczenie Głowica do mycia pod bieżącą wodą  
Zestaw do czyszczenia Olej i szczotka  
Dane techniczne
Napięcie 100-240  V
Rodzaj użytkowania
Broda    
Włosy    
Precyzyjne    
Opcje
Technologia zbierania włosów    

Dokumentacja

FAQ

Nie. Nie zaleca się samodzielnego używania strzyżarki ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu braku możliwości dobrego wykończenia fryzury.
Nie. Maszynka do strzyżenia nie może być ładowana podczas używania.
Zaleca się używanie strzyżarki na włosach czystych i suchych.
Przed użyciem maszynki do strzyżenia po raz pierwszy, urządzenie należy ładować przez 14 godzin. Ważne, aby następne 3 razy rozładować baterię całkowicie. Od tego momentu zalecany czas ładowania to 8 godzin. Kiedy wskaźnik ładowania jest czerwony, bateria jest ładowana.
Ostrza należy czyścić po każdym użyciu urządzenia przy pomocy załączonej szczotki. Jeżeli to konieczne, można użyć lekko wilgotnej szmatki. W niektórych modelach możliwe jest całkowite wyjęcie ostrzy w celu ich dokładnego umycia.
Z punktu widzenia wydajności należy smarować ostrza co 2-3 użycia maszynki. Należy użyć oleju załączonego do urządzenia lub oleju wysokiej klasy nie zawierającego kwasu (np. oleju do maszyn do szycia). Należy umieścić jedną kroplę oleju na każdej końcówce ostrza, włączyć maszynkę na kilka minut, a następnie wytrzeć szmatką nadmiar oleju.
Nasze maszynki wymagają czyszczenia rzadko, (chyba że są używane przez różne osoby). Ostrza należy czyścić za pomocą małej szczoteczki po każdym użyciu. Szczoteczki można też użyć do usuwania włosów z grzebienia.
Nie. W przypadku modeli z baterią wielokrotnego ładowania musisz używać baterii wielokrotnego ładowania NiCd lub NiMH. Nie należy używać normalnych baterii, ponieważ można spowodować ich stopnienie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Nasze maszynki są przeznaczone wyłącznie do włosów. Każde inne użycie może prowadzić do pogorszenia pracy urządzenia lub jego uszkodzenia.
Jeżeli maszynka jest wyposażona w baterię wielokrotnego ładowania, bateria starczy na 40 minut pracy po pełnym naładowaniu.
Pokrętło do regulacji ustawień pozwala precyzyjnie dostosować długość strzyżenia, aby uzyskać niezrównane wykończenie strzyżenia włosów lub brody.
Oto różne długości:
Pozycja 1 = 0,8 mm
Pozycja 2 = 1,1 mm
Pozycja 3 = 1,4 mm
Pozycja 4 = 1,7 mm
Pozycja 5 = 2,0 mm
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.