ROWENTA Selectium TN9440 Style Nieograniczone możliwości stylizacji

Selectium TN9440 Style Nieograniczone możliwości stylizacji
Nieograniczone możliwości stylizacji 10w1  

Kilkudniowy zarost, estetyczna bródka czy doskonale gładka skóra - każdego dnia wybieraj styl, który najbardziej do Ciebie pasuje! Ultraprecyzyjna maszynka Rowenta Selectium 10w1 do strzyżenia każdego rodzaju zarostu i całego ciała to Twój sposób na doskonały wygląd od stóp do głów!
 

Nr referencyjny : TN9440F4

Zaletyproduktu

Wielofunkcyjna maszynka Rowenta Selectium 10w1 dla nieograniczonych możliwości stylizacji
 

Przekonaj się, jak łatwa może być codzienna stylizacja i strzyżenie zarostu, włosów i całego ciała z wielofunkcyjną maszynką Rowenta Selectium 10w1! Ostrza z powłoką tytanową gwarantują idealne cięcie za jednym pociągnięciem, nawet w przypadku najgrubszych włosów, a dzięki precyzyjnej regulacji co 0,5 mm rezultaty będą perfekcyjne również w przypadku włosów krótkich i średniej długości. Dołączona do urządzenia minigolarka zapewnia perfekcyjne wykończenie, zaś trymer 7 mm pozwoli Ci doskonale wykonturować wąsy i baki. Dzięki specjalnej golarce do usuwania owłosienia z całego ciała możesz cieszyć się perfekcyjnie gładką skórą bez podrażnień. Z łatwością i bezboleśnie pozbędziesz się również owłosienia z trudno dostępnych miejsc, takich jak nos czy uszy, dzięki trymerowi z obrotowymi ostrzami. Mocna bateria litowo-jonowa to aż 120 minut pracy urządzenia, a na pełne naładowanie baterii wystarczy tylko 90 min.! Komfort użytkowania maszynki zwiększa dodatkowo wskaźnik poziomu naładowania baterii, jej kompaktowe rozmiary oraz fakt, że jest w 100% wodoodporna, a jej ostrza możesz z łatwością umyć pod bieżącą wodą. Dołączone etui idealnie sprawdzi się w podróży!  

Dane techniczne / porównanie

Precyzja
Wskaźnik długości cięcia Końcówka tnąca  
Precyzyjne ustawienie 0,5 mm  
Strefy strzyżenia Włosy + broda + ciało  
Informacje o strzyżeniu
Ostrze do cięcia włosów    
Rodzaj grzebienia do włosów Regulowany  
Ostrze do brody    
Rodzaj końcówki tnącej do brody Regulowany  
Funkcja 3-dniowego zarostu    
Ostrze do precyzyjnego cięcia brody    
Mini golarka    
Golarka do ciała i trymer    
Trymer do włosów w uszach i nosie    
Rodzaj brody 3-dniowa i długa  
Poziom autonomii 120 min  
Rodzaj baterii Mocna i wytrzymała (Li-Ion)  
Płeć Mężczyzna  
Szybkie ładowanie    
Przedowowy/bezprzewodowy Używanie bezprzewodowe  
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Komfort użytkowania
Zdejmowana głowica tnąca    
Czyszczenie Można myć w całości  
Zestaw do czyszczenia Olej i szczotka  
Wskaźnik ładowania LED  
Przechowywanie Próżnia  
Dane techniczne
Napięcie 100-240  V
Przeznaczenie
Broda    
Włosy    
Ciało    
Nos i uszy    
Precyzyjne    
Golenie    
Dodatkowe informacje
Szybkie ładowanie    
Używanie na mokro i na sucho    

Dokumentacja

FAQ

Nie. Nie zaleca się samodzielnego używania strzyżarki ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu braku możliwości dobrego wykończenia fryzury.
Nie. Maszynka do strzyżenia nie może być ładowana podczas używania.
Zaleca się używanie strzyżarki na włosach czystych i suchych.
Przed użyciem maszynki do strzyżenia po raz pierwszy, urządzenie należy ładować przez 14 godzin. Ważne, aby następne 3 razy rozładować baterię całkowicie. Od tego momentu zalecany czas ładowania to 8 godzin. Kiedy wskaźnik ładowania jest czerwony, bateria jest ładowana.
Ostrza należy czyścić po każdym użyciu urządzenia przy pomocy załączonej szczotki. Jeżeli to konieczne, można użyć lekko wilgotnej szmatki. W niektórych modelach możliwe jest całkowite wyjęcie ostrzy w celu ich dokładnego umycia.
Z punktu widzenia wydajności należy smarować ostrza co 2-3 użycia maszynki. Należy użyć oleju załączonego do urządzenia lub oleju wysokiej klasy nie zawierającego kwasu (np. oleju do maszyn do szycia). Należy umieścić jedną kroplę oleju na każdej końcówce ostrza, włączyć maszynkę na kilka minut, a następnie wytrzeć szmatką nadmiar oleju.
Nasze maszynki wymagają czyszczenia rzadko, (chyba że są używane przez różne osoby). Ostrza należy czyścić za pomocą małej szczoteczki po każdym użyciu. Szczoteczki można też użyć do usuwania włosów z grzebienia.
Nie. W przypadku modeli z baterią wielokrotnego ładowania musisz używać baterii wielokrotnego ładowania NiCd lub NiMH. Nie należy używać normalnych baterii, ponieważ można spowodować ich stopnienie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Nasze maszynki są przeznaczone wyłącznie do włosów. Każde inne użycie może prowadzić do pogorszenia pracy urządzenia lub jego uszkodzenia.
Jeżeli maszynka jest wyposażona w baterię wielokrotnego ładowania, bateria starczy na 40 minut pracy po pełnym naładowaniu.
Pokrętło do regulacji ustawień pozwala precyzyjnie dostosować długość strzyżenia, aby uzyskać niezrównane wykończenie strzyżenia włosów lub brody.
Oto różne długości:
Pozycja 1 = 0,8 mm
Pozycja 2 = 1,1 mm
Pozycja 3 = 1,4 mm
Pozycja 4 = 1,7 mm
Pozycja 5 = 2,0 mm
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.