ROWENTA Trim & Style TN9110 Easy Różnorodna stylizacja

Trim & Style TN9110 Easy Różnorodna stylizacja
Nieograniczone możliwości stylizacji 11w1 włosów, brody i zarostu  

Maszynka Rowenta Trim & Style Wet & Dry do strzyżenia każdego rodzaju zarostu i włosów. To Twój sposób na doskonały wygląd każdego dnia. Wydajny silnik i ostrze z powłoką tytanową zapewniają idealne rezultaty już za pierwszym pociągnięciem. Dodatkowo maszynka jest wodoodporna, dlatego możesz jej używać także pod prysznicem oraz z łatwością czyścić pod bieżącą wodą.
 

Nr referencyjny : TN9110F4

Zaletyproduktu

Maszynka Rowenta Trim & Style: WYGODA, WYDAJNOŚĆ I PRECYZJA
 

Postaw na doskonałe rezultaty strzyżenia z maszynką Rowenta Trim & Style Wet & Dry, która sprosta wszystkim Twoim potrzebom! Wydajny silnik i ostrze z powłoką tytanową zapewniają idealne cięcie, a dzięki 26 ustawieniom długości cięcia, od 0,5 mm do 18 mm, osiągniesz dokładnie takie efekty stylizacji włosów i brody, o jakich marzysz! Mocna bateria litowo-jonowa sprawia, że maszynka działa do 120 minut po naładowaniu. Dzięki funkcji szybkiego ładowania baterii (90 min.) używanie maszynki jest jeszcze wygodniejsze. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary i jest w 100% wodoodporne. Wyjmowane ostrza i praktyczne etui dołączone do zestawu gwarantują maksymalny komfort jego czyszczenia i przechowywania.  

Dane techniczne / porównanie

Wydajność
Typ silnika Napęd DC  
Precyzja
Wskaźnik długości cięcia Końcówka tnąca  
Strefy strzyżenia Włosy i broda  
Informacje o strzyżeniu
Ostrze do cięcia włosów    
Rodzaj grzebienia do włosów Stały  
Ostrze do brody    
Rodzaj końcówki tnącej do brody Stały  
Funkcja 3-dniowego zarostu    
Poziom autonomii 120 min  
Rodzaj baterii Mocna i wytrzymała (Li-Ion)  
Płeć Mężczyzna  
Szybkie ładowanie    
Przedowowy/bezprzewodowy Używanie bezprzewodowe  
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Komfort użytkowania
Zdejmowana głowica tnąca    
Czyszczenie Można myć w całości  
Zestaw do czyszczenia Olej i szczotka  
Przechowywanie Etui  
Dane techniczne
Napięcie 100-240  V
Przeznaczenie
Broda    
Włosy    
Dodatkowe informacje
Szybkie ładowanie    
Używanie na mokro i na sucho    
Pozostałe informacje
Typ wtyczki EUR  
Odłączany przewód    

Dokumentacja

FAQ

Nie. Nie zaleca się samodzielnego używania strzyżarki ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu braku możliwości dobrego wykończenia fryzury.
Nie. Maszynka do strzyżenia nie może być ładowana podczas używania.
Zaleca się używanie strzyżarki na włosach czystych i suchych.
Przed użyciem maszynki do strzyżenia po raz pierwszy, urządzenie należy ładować przez 14 godzin. Ważne, aby następne 3 razy rozładować baterię całkowicie. Od tego momentu zalecany czas ładowania to 8 godzin. Kiedy wskaźnik ładowania jest czerwony, bateria jest ładowana.
Ostrza należy czyścić po każdym użyciu urządzenia przy pomocy załączonej szczotki. Jeżeli to konieczne, można użyć lekko wilgotnej szmatki. W niektórych modelach możliwe jest całkowite wyjęcie ostrzy w celu ich dokładnego umycia.
Z punktu widzenia wydajności należy smarować ostrza co 2-3 użycia maszynki. Należy użyć oleju załączonego do urządzenia lub oleju wysokiej klasy nie zawierającego kwasu (np. oleju do maszyn do szycia). Należy umieścić jedną kroplę oleju na każdej końcówce ostrza, włączyć maszynkę na kilka minut, a następnie wytrzeć szmatką nadmiar oleju.
Nasze maszynki wymagają czyszczenia rzadko, (chyba że są używane przez różne osoby). Ostrza należy czyścić za pomocą małej szczoteczki po każdym użyciu. Szczoteczki można też użyć do usuwania włosów z grzebienia.
Nie. W przypadku modeli z baterią wielokrotnego ładowania musisz używać baterii wielokrotnego ładowania NiCd lub NiMH. Nie należy używać normalnych baterii, ponieważ można spowodować ich stopnienie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Nasze maszynki są przeznaczone wyłącznie do włosów. Każde inne użycie może prowadzić do pogorszenia pracy urządzenia lub jego uszkodzenia.
Jeżeli maszynka jest wyposażona w baterię wielokrotnego ładowania, bateria starczy na 40 minut pracy po pełnym naładowaniu.
Pokrętło do regulacji ustawień pozwala precyzyjnie dostosować długość strzyżenia, aby uzyskać niezrównane wykończenie strzyżenia włosów lub brody.
Oto różne długości:
Pozycja 1 = 0,8 mm
Pozycja 2 = 1,1 mm
Pozycja 3 = 1,4 mm
Pozycja 4 = 1,7 mm
Pozycja 5 = 2,0 mm
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.