ROWENTA Maszynka do strzyżenia Rowenta Virtuo TN3800

Maszynka do strzyżenia Rowenta Virtuo TN3800
Precyzyjna stylizacja brody  

Ciesz się perfekcyjnymi efektami strzyżenia zarostu za jednym pociągnięciem nawet w przypadku gęstych włosów dzięki Rowenta Virtuo! Z łatwością twórz dowolne stylizacje, bez względu na długość zarostu, z pomocą niezwykle precyzyjnej maszynki z aż 39 długościami cięcia. Dodatkowo, maszynka działa do 120 minut, a możliwość monitorowania poziomu naładowania baterii to jeszcze bardziej komfortowe sesje strzyżenia! 
 

Nr referencyjny : TN3800F4

Ciesz się perfekcyjnymi efektami strzyżenia zarostu za jednym pociągnięciem nawet w przypadku gęstych włosów dzięki Rowenta Virtuo!

Zaletyproduktu

Maszynka Rowenta Virtuo: Najlepsza precyzja strzyżenia
 

Twój styl - Twoje zasady! Z maszynką Rowenta Virtuo w komfortowy sposób osiągniesz wymarzone efekty strzyżenia. Ostrza z powłoką tytanową zapewniają idealne cięcie za jednym pociągnięciem, nawet w przypadku wyjątkowo gęstych włosów. Kilkudniowy zarost, estetyczna bródka czy doskonale gładka skóra - maszynka sprawdzi się w każdym z tych przypadków. Wszystko dzięki aż 39 długościom cięcia oraz precyzyjnej regulacji co 0,5 mm! Mocna bateria litowo-jonowa gwarantuje do 120 minut pracy, a jej ładowanie trwa zaledwie 90 minut! Dla jeszcze większego komfortu strzyżenia możesz monitorować poziom naładowania baterii oraz używać maszynki także bezprzewodowo. Dodatkowo, w zestawie znajduje się wysokiej jakości etui, które idealnie sprawdzi się w podróży. Nowoczesny design ostrza, które możesz myć pod bieżącą wodą oraz możliwość ładowania urządzenia również przez port USB sprawiają, że korzystanie z Rowenta Virtuo jest wyjątkowo komfortowe!   

Dane techniczne / porównanie

Wydajność
Materiał wykonania ostrza Stal nierdzewna  
Powłoka ostrza Tytan  
Prędkość obrotów silnika (RPM) 6500 rpm  
Ustawienia prędkości 1  
Precyzja
Minimalna długość strzyżenia 0,5  mm
Wskaźnik długości cięcia Kółko z regulacją  
Strefy strzyżenia Broda  
Informacje o strzyżeniu
Ostrze do brody    
Rozmiar ostrza do brody 39  mm
Rodzaj końcówki tnącej do brody Regulowany  
Funkcja 3-dniowego zarostu    
Grzebień do brody 0,5  mm
Zakres regulacji długości cięcia brody 0,5 do 20 mm  
Liczba pozycji długości cięcia brody 39  
Liczba grzebieni do brody 2  
Rodzaj brody 3-dniowa i długa  
Czas ładowania 1.3  h
Szybkie ładowanie    
Przedowowy/bezprzewodowy Używanie przewodowe i bezprzewodowe  
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Komfort użytkowania
Zdejmowana głowica tnąca    
Czyszczenie Głowica do mycia pod bieżącą wodą  
Zestaw do czyszczenia Olej i szczotka  
Wskaźnik ładowania LED  
Przechowywanie Etui  
Dane techniczne
Napięcie 100-240  V
Inne System blokady końcówek  
Pozostałe informacje
Typ wtyczki EUR  

Dokumentacja

FAQ

Nie. Nie zaleca się samodzielnego używania strzyżarki ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu braku możliwości dobrego wykończenia fryzury.
Nie. Maszynka do strzyżenia nie może być ładowana podczas używania.
Zaleca się używanie strzyżarki na włosach czystych i suchych.
Przed użyciem maszynki do strzyżenia po raz pierwszy, urządzenie należy ładować przez 14 godzin. Ważne, aby następne 3 razy rozładować baterię całkowicie. Od tego momentu zalecany czas ładowania to 8 godzin. Kiedy wskaźnik ładowania jest czerwony, bateria jest ładowana.
Ostrza należy czyścić po każdym użyciu urządzenia przy pomocy załączonej szczotki. Jeżeli to konieczne, można użyć lekko wilgotnej szmatki. W niektórych modelach możliwe jest całkowite wyjęcie ostrzy w celu ich dokładnego umycia.
Z punktu widzenia wydajności należy smarować ostrza co 2-3 użycia maszynki. Należy użyć oleju załączonego do urządzenia lub oleju wysokiej klasy nie zawierającego kwasu (np. oleju do maszyn do szycia). Należy umieścić jedną kroplę oleju na każdej końcówce ostrza, włączyć maszynkę na kilka minut, a następnie wytrzeć szmatką nadmiar oleju.
Nasze maszynki wymagają czyszczenia rzadko, (chyba że są używane przez różne osoby). Ostrza należy czyścić za pomocą małej szczoteczki po każdym użyciu. Szczoteczki można też użyć do usuwania włosów z grzebienia.
Nie. W przypadku modeli z baterią wielokrotnego ładowania musisz używać baterii wielokrotnego ładowania NiCd lub NiMH. Nie należy używać normalnych baterii, ponieważ można spowodować ich stopnienie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Nasze maszynki są przeznaczone wyłącznie do włosów. Każde inne użycie może prowadzić do pogorszenia pracy urządzenia lub jego uszkodzenia.
Jeżeli maszynka jest wyposażona w baterię wielokrotnego ładowania, bateria starczy na 40 minut pracy po pełnym naładowaniu.
Pokrętło do regulacji ustawień pozwala precyzyjnie dostosować długość strzyżenia, aby uzyskać niezrównane wykończenie strzyżenia włosów lub brody.
Oto różne długości:
Pozycja 1 = 0,8 mm
Pozycja 2 = 1,1 mm
Pozycja 3 = 1,4 mm
Pozycja 4 = 1,7 mm
Pozycja 5 = 2,0 mm
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.