ROWENTA BRUSH ACTIV COMPACT

BRUSH ACTIV COMPACT
OBROTOWA SUSZARKO-LOKÓWKA NADĄJACA NIESAMOWITĄ OBJĘTOŚĆ

 

Obrotowa suszarko-lokówka Brush Activ do wygodnej stylizacji. Moc 1000 W zapewnia optymalne suszenie, a obrotowe szczotki (50 mm i 40 mm) wygodną stylizację. Jonizacja i powłoka ceramiczna gwarantują gładkie i lśniące włosy.

 

Nr referencyjny : CF9520F0

SUSZARKO-LOKÓWKA BRUSH ACTIV: WYGODNA STYLIZACJA I JEDNOCZESNE SUSZENIE

Obrotowa suszarko-lokówka Brush Activ zapewnia szybkie rezultaty stylizacji włosów. Jonizacja ogranicza elektryzowanie i puszenie się włosów, a powłoka ceramiczna zapewnia równomierną dystrybucję ciepła, co gwarantuje gładkie i lśniące włosy. Dwie szczotki do różnych długości włosów, od długich i średnich po krótkie. Moc 100 W dla optymalnego suszenia. Obrotowa suszarko-lokówka Brush Activ umożliwia jednoczesne suszenie i stylizację. Obrotowa suszarko-lokówka Brush Activ to wygodne i łatwe w użyciu urządzenie, które pozwoli szybko wysuszyć włosy i jednocześnie je wystylizować.

Dane techniczne / porównanie

Moc 1000  W
Regulacja prędkości/temperatury 2  
Regulacja przepływu powietrza 2  
Chłodne powietrze    
Powłoka Materiał ceramiczny  
Funkcje Ogrzewanie, nawiew i obroty  
Rodzaj włosia Materiały syntetyczne  
Średnica rurki 40–50  mm
Różne średnice    
Kształt Okrągła  
Automatyczne obroty    
Jonizator    
Zmienna rotacja TAK  
Wyjmowana kratka    
Uchwyt do zawieszenia    
Powłoka szczotki    
Napięcie 220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Inne Przewód obrotowy 360°C  
Kolory Biały i miedziany  

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Płytki najlepiej wymieniać, gdy prostownica nie jest nagrzana – w ten sposób unikniemy oparzeń. Przyciśnij „języczki” znajdujące się z boku wkładów i wysuń je. Wstawiając nowe wkłady, wsuń je do samego końca, upewniając się, że poprawnie zablokowały się i nie mogą się wysunąć.
Kręcąc loki zawsze korzystaj z tej samej części urządzenia – nie staraj się wykorzystać całej jego długości. Wolną rękę trzymaj na zimnym końcu lokówki.
Cylinder lokówki bardzo się nagrzewa w czasie korzystania z lokówki, dlatego należy uważać, by lokówka nie dotknęła skóry. Należy również uważać, by nagrzane części urządzenia nie zetknęły się z przewodem zasilania.
Po wybraniu wymaganego ustawienia należy odczekać od 1 do 2 minut, aby urządzenie osiągnęło właściwą temperaturę.
Należy używać szczotki o dużej średnicy do ogólnej stylizacji i szczotki o małej średnicy do wykończenia (do podwijania i wywijania).
Włosy muszą być czyste, rozczesane i suche, aby zapobiec uszkodzeniom.
Wyjmij wtyczkę z kontaktu i poczekaj, aż urządzenie ostygnie na podstawce. Gdy urządzenie będzie zimne, przetrzyj cylinder zwilżoną ścierką do kurzu. Nie dopuść, by do wnętrza rączki dostała się woda lub jakakolwiek inna ciecz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Korzystając z urządzenia nie nakładaj na włosy chemicznych środków pielęgnacyjnych. Nałóż je dopiero po skończeniu korzystania z karbownicy, gdy włosy będą chłodniejsze. Nie używaj karbownicy na włosach syntetycznych, takich jak przedłużenia oraz peruki.
Tak. Umieść włosy u nasady między cylindrem a łyżką lokówki, następnie przyłóż łyżkę do cylindra, blokując włosy w urządzeniu. Delikatnym ruchem przesuń lokówkę do końca włosów – włosy staną się gładkie i proste.
Tak. Owiń włosy wokół cylindra, poczekaj 20 sekund, a następnie wypuść włosy. Czynność tę powtórz kilka razy na włosach całej głowy. Nie czesz chłodnych włosów, ponieważ zamienisz kędziorki na bardziej naturalną, falistą fryzurę.
Zalecana maksymalna szerokość loków wynosi 2-3 cm.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.