ROWENTA Brush Activ Compact CF9520 Jednoczesne suszenie i stylizacja

Brush Activ Compact CF9520 Jednoczesne suszenie i stylizacja
Suszenie i loki o niesamowitej objętości

Obrotowa suszarko-lokówka Brush Activ to urządzenie służące do szybkiej i wygodnej stylizacji włosów. Dzięki mocy 1000 W szybko i skutecznie wysuszysz swoje włosy, a obrotowe szczotki (50 mm i 40 mm) ułatwią Ci stworzenie każdej stylizacji. Dodatkowo funkcja jonizacji i specjalna powłoka ceramiczna sprawią, że Twoje włosy będą zawsze gładkie i lśniące.

Nr referencyjny : CF9520F0

SUSZARKO-LOKÓWKA BRUSH ACTIV: SUSZENIE I WYGODNA STYLIZACJA

Obrotowa suszarko-lokówka Brush Activ to doskonały sposób na szybką i łatwą stylizację. Funkcja jonizacji ogranicza elektryzowanie i puszenie się włosów, a powłoka ceramiczna dba o ich gładkość i połysk. W zestawie znajdują się dwie szczotki do stylizacji włosów o różnej długości, od krókich po średnie i długie. Dzięki mocy 1000 W szybko i skutecznie wysuszysz i wystylizujesz  swoje włosy. 

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Moc 1000  
Regulacja prędkości/temperatury 2  
Regulacja przepływu powietrza 2  
Chłodne powietrze    
Powłoka Materiał ceramiczny  
Funkcje Ogrzewanie, nawiew i obroty  
Rodzaj włosia Materiały syntetyczne  
Średnica rurki 40–50  mm
Różne średnice    
Kształt Okrągła  
Automatyczne obroty    
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Jonizator    
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Zmienna rotacja TAK  
Wyjmowana kratka    
Uchwyt do zawieszenia    
Powłoka szczotki    
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 220-240   
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Inne Przewód obrotowy 360°C  
Kolory Biały i miedziany  

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.