ROWENTA Infinite Looks CF4231 Nieskończone możliwości stylizacji

Infinite Looks CF4231 Nieskończone możliwości stylizacji
Nieskończone możliwości stylizacji każdego dnia  

Nie lubisz ograniczeń? Z Multistylerem Infinite Looks 14-w-1 możesz zmieniać swój wygląd każdego dnia. Odkryj proste w użyciu urządzenie do stylizacji, dzięki któremu osiągniesz efekt idealnie prostych lub pięknie karbowanych włosów, stworzysz mocno skręcone lub luźne loki. Ty wybierasz! Ceramiczna powłoka nada Twoim włosom połysku, a dodatkowe funkcje uatrakcyjnią korzystanie z urządzenia. Multistyler to Twój sposób na nieskończoną liczbę stylizacji każdego dnia!
 

Nr referencyjny : CF4231F0

Multistyler Rowenta Infinite Looks CF4231F0 14-W-1
 

Odkryj proste w użytkowaniu urządzenie do stylizacji 14-w-1, które umożliwi Ci stworzenie nieskończenie wielu modnych fryzur! Multistyler Rowenta Infinite Looks to jednocześnie lokówka stożkowa do kręcenia włosów, podgrzewana szczotka 32 mm do modelowania oraz prostownica i karbownica 2-w-1, wyposażona w specjalny przycisk Smart Switch. Unikalna powłoka ceramiczna ogranicza puszenie się i elektryzowanie włosów i sprawia, że nabierają one wyjątkowego połysku. Dzięki chłodnej końcówce użytkowanie multistylera jest wyjątkowo bezpieczne. W dołączonym do urządzenia zestawie przydatnych akcesoriów znajdziesz m.in. etui, szczotkę dodającą objętości oraz nakładki do tworzenia loków nadające się do lokówki stożkowej. Teraz możesz zaskakiwać nowym wyglądem każdego dnia!  

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Soft air Nie dotyczy  
Chłodne powietrze Nie dotyczy  
Powłoka Materiał ceramiczny  
Funkcje Różne style  
Rodzaj włosia Materiały syntetyczne  
Funkcja rozpuszczenia loka Nie dotyczy  
Różne średnice    
Kształt Stożkowa  
Automatyczne obroty Nie dotyczy  
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Wydajność przy niskiej temperaturze Nie dotyczy  
Zimna końcówka    
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Etui    
Cicha praca Nie dotyczy  
Wskaźnik nagrzewania    
Wyjmowana kratka Nie dotyczy  
Uchwyt do zawieszenia    
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 110-240  V
Przewód 360°    
Typ wtyczki EUR  
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.