ROWENTA Ultimate Experience CF4310 Zaprojektowana by chronić Twoje włosy

Ultimate Experience CF4310 Zaprojektowana by chronić Twoje włosy
Piękne i zdrowe loki  

Rowenta Ultimate Experience Air Care została zaprojektowana z myślą o ochronie Twoich włosów! Jej innowacyjny kształt sprawia, że tworzenie loków jest łatwe i przyjemne, a technologia Fresh Flow zabezpiecza Twoje włosy przed wysoką temperaturą*. Odkryj rewolucyjne urządzenie do stylizacji wyposażone w zestaw zaawansowanych funkcji, m.in. Smart Memory czy ustawienie wyjściowe Care Temperature. Teraz możesz cieszyć się pięknymi lokami i falami o olśniewającym połysku*, jednocześnie chroniąc włosy!
 

Nr referencyjny : CF4310F0

*Niezależny test laboratoryjny w odniesieniu do naturalnych włosów. Francja 2020
 

Zaletyproduktu

Lokówka Ultimate Experience: Innowacyjna stylizacja włosów
 

Lokówka Rowenta Ultimate Experience Air Care to nowy wymiar stylizacji. Gwarantuje ona jednoczesną ochronę, komfort i doskonałe efekty kręcenia włosów! Jej innowacyjny kształt sprawia, że stylizacja jest prosta, intuicyjna i maksymalnie wygodna. Dzięki opatentowanej technologii Fresh Flow, polegającej na delikatnym przepływie powietrza podczas użytkowania lokówki, Twoje włosy są chronione przed wysoką temperaturą i pozostają zdrowe. Wystarczy kilka sekund, żeby móc cieszyć się pięknym efektem! 8 ustawień temperatury, od 130°C do 200°C, zapewnia wymarzone efekty stylizacji, od delikatnych fal po mocne loki, w przypadku każdego rodzaju włosów. Funkcja antystatyczna i powłoka ceramiczna sprawiają, że włosy nie puszą się i nabierają wyjątkowego blasku. Dzięki funkcji Smart Memory urządzenie zapamiętuje ustawienia z ostatniej sesji! Z Ultimate Experience Air Care tworzenie idealnych loków to zupełnie nowe doświadczenie!  

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Soft air    
Chłodne powietrze    
Powłoka Materiał ceramiczny  
Funkcje Loki  
Kształt Okrągła  
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Wydajność przy niskiej temperaturze Nie dotyczy  
Zimna końcówka    
Regulacja temperatury w trybie „Respect”    
Jonizator    
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Wyświetlacz LCD  
Wskaźnik nagrzewania    
Powłoka szczotki Nie dotyczy  
Blokowanie ustawień    
   
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 220-240  V
Przewód 360°    
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
   
   
   
   
   

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.