ROWENTA Premium Care Pro CV7461 Zdrowe włosy

Premium Care Pro CV7461 Zdrowe włosy
Lśniące i zdrowe włosy  

Lśniące i zdrowe włosy Premium Care Pro marki Rowenta nie tylko skutecznie suszy, ale i chroni Twoje włosy. Funkcja Respect pozwala zachować włosom naturalne nawilżenie i wygładza je od nasady aż po same końce. Wszystko dzięki automatycznym ustawieniom temperatury i prędkości. Dodatkowo generator jonów wraz z wyjątkową powłoką Cashmere Keratin dbają o to, aby Twoje włosy łatwo się układały.

Nr referencyjny : CV7461F0

*Test przeprowadzony na tym samym produkcie w niezależnym badaniu laboratoryjnym versus suszenie przy maksymalnych ustawieniach. Francja, czerwiec 2010.

Perfekcyjne efekty suszenia

Gładkie, lśniące, pełne objętości i łatwe w układaniu włosy? Dzięki suszarce Rowenta Premium Care Pro to możliwe! Moc 2400 W gwarantuje wyjątkowo szybkie i efektywne suszenie. Specjalna funkcja Respect kontroluje temperaturę i prędkość, tak aby zachować naturalne nawilżenie włosów, chronić je i wygładzać. Co więcej, połączenie generatora jonów i powłoki Cashmere Keratin z olejem arganowym to prosty sposób na blask i łatwe modelowanie. Suszarka została wyposażona również w aktywny dyfuzor, z którym bezproblemowo podkreślisz loki i fale, a także zwiększysz ich objętość. Dzięki aż 6-stopniowej regulacji możesz dostosować pracę urządzenia do własnych potrzeb. Rowenta Premium Care Pro to wszystko, czego potrzebujesz, by zachwycać wyglądem każdego dnia!

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Chłodne powietrze    
Powłoka kratki Kaszmirowo-keratynowa  
Koncentrator 1  
   
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Regulacja temperatury w trybie „Respect”    
Jonizator    
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Typ silnika DC  
Uchwyt do zawieszenia    
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 220-240  V

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.