ROWENTA Scalp Care Ultimate Experience CV9240 Zdrowe i piękne włosy od nasady po same końce

Scalp Care Ultimate Experience CV9240 Zdrowe i piękne włosy od nasady po same końce
Pielęgnacja od nasady aż po końce włosów  

Twoje włosy zasługują na kompleksową pielęgnację. Dzięki suszarce Rowenta Scalp Care z linii Ultimate Experience z wyjątkowym dyfuzorem masującym suszenie włosów już nigdy nie będzie takie samo! Scalp Hair nie tylko nadaje włosom wyjątkowej objętości od samej nasady, ale też pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym: profesjonalne suszenie z masażem skóry głowy, pielęgnację z relaksem. Rewitalizujący masażer stymuluje skórę głowy, dzięki czemu jest ona bardziej dotleniona, a Twoje włosy stają się zdrowsze!
 

Nr referencyjny : CV9240F0

Zaletyproduktu

Suszarka Rowenta Ultimate Experience Scalp Care
 

Zdrowsze włosy, efektywne suszenie i delikatny masaż skóry głowy - wszystko to na wyciągnięcie Twojej ręki! Czas połączyć przyjemne z pożytecznym dzięki suszarce Rowenta Scalp Care z linii Ultimate Experience. Rewitalizujący masażer stymuluje mikrokrążenie skóry głowy, co sprawia, że włosy wyglądają zdrowo i pięknie od nasady! Pełni on również funkcję klasycznego dyfuzora - nie tylko profesjonalnie wysuszy Twoje włosy, ale i doda im wyjątkowej objętości. Dzięki mocy aż 2200 W osiągniesz perfekcyjne rezultaty w krótkim czasie. Rowenta Scalp Care ma kompaktowe rozmiary i jest składana, co zwiększa komfort jej przechowywania i przewożenia. Dzięki zaawansowanym funkcjom Advanced Care oraz jonizacji Twoje włosy będą zdrowe, naturalnie lśniące i łatwe do ułożenia.  

Dane techniczne / porównanie

Potrzeby włosów Dry and style with care  
Brushless motor (BLDC)  
Jonizator    
Akcesoria w zestawie 2 koncentratory i dyfuzor  
Napięcie 220-240  V
Zimny nadmuch    
Koncentrator 2  
Pielęgnacja skóry głowy    
Rodzaj dyfuzora Aktywny  
Dyfuzor    
Płeć Unisex  
Dbanie o włosy    
Wyjmowana kratka    
Pudełko premium na prezent    
Składany    
System Eco energy    
Suszenie    
Osuszanie    
Szybkie suszenie    

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.