ROWENTA Studio Dry Glow CV5831 Olśniewający połysk

Studio Dry Glow CV5831 Olśniewający połysk
Ultraszybkie suszenie i wyjątkowy połysk  

Rowenta Studio Dry Glow to najlepszy sposób na szybkie suszenie i modelowanie fryzury. Funkcja jonizacji sprawia, że Twoje włosy stają się gładkie i błyszczące. Zapomnij o problemach z ich układaniem! Dzięki dużej wydajności urządzenia wysuszysz je w mgnieniu oka, oszczędzając przy tym energię elektryczną. Suszarka Studio Dry Glow to Twój sposób na olśniewający wygląd i piękne włosy. 
 

Nr referencyjny : CV5831F0

Zaletyproduktu

Rowenta Studio Dry Glow: Olśniewający połysk
 

Dzięki suszarce Studio Dry Glow marki Rowenta będziesz zachwycać pięknymi i błyszczącymi włosami! Duża moc zapewnia łatwe i szybkie suszenie, a funkcja jonizacji ogranicza puszenie się włosów, pozostawiając je idealnie gładkimi. Teraz z łatwością wymodelujesz każdą fryzurę. Studio Dry Glow to bardzo wydajna suszarka, która zużywa niewiele energii elektrycznej. Dzięki 6-stopniowej regulacji ustawień prędkości i temperatury masz pełną kontrolę nad procesem stylizacji, a koncentrator gwarantuje Ci maksymalną precyzję modelowania fryzury. Dodatkowo system Thermo Control chroni Twoje włosy przed przegrzaniem, a wyrzut zimnego powietrza utrwala fryzurę na cały dzień. Studio Dry Glow to Twój sposób na olśniewający wygląd i gładkie włosy.  

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Chłodne powietrze    
Koncentrator 1  
Rodzaj dyfuzora Standardowy  
Diffuser    
Gender Mixed  
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Regulacja temperatury w trybie „Respect”    
Jonizator    
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Typ silnika DC  
Wyjmowana kratka    
Uchwyt do zawieszenia    
System Eco energy    
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 220-240  V
Typ wtyczki EUR  
Kształt wtyczki Straight Plug  

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.