Obrotowa suszarko-lokówka do modelowania włosów Rowenta

BRUSH ACTIV' 1000

SZYBKIE SUSZENIE I OBJĘTOŚĆ DLA ZAPEWNIENIA EFEKTOWNYCH REZULTATÓW

PERFEKCYJNE I EFEKTOWNE SUSZENIE: SZYBKIE SUSZENIE ZWIĘKSZAJĄCE OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW

PERFEKCYJNE I EFEKTOWNE SUSZENIE: SZYBKIE SUSZENIE ZWIĘKSZAJĄCE OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW

Brush Activ’ 1000 zapewnia szybkie suszenie włosów oraz ich dużą objętość dzięki 2 różnym szczotkom dla doskonałych rezultatów na włosach każdego typu. Obracająca się szczotka łączy w sobie system emitujący jony z ceramiczną powłoką w celu zapewnienia gładkich i łatwych do układania włosów wzbogaconych o świetlisty połysk, z wyrzutem zimnego powietrza dla długotrwałych rezultatów.

Nr referencyjny : CF9220D1

BŁYSKAWICZNE OSZAŁAMIAJĄCE STYLIZACJE I EFEKTOWNA OBJĘTOŚĆ

Brush Activ’ 1000 zapewnia szybkie suszenie oraz zwiększoną objętość i połysk włosów, gwarantując doskonałą równowagę między dużą wydajnością a efektownym stylem.

Ta obracająca się szczotka jest wyposażona w funkcję automatycznych obrotów w celu zapewnienia suszenia przy jednoczesnym naśladowaniu ruchów wykonywanych przez profesjonalnych fryzjerów oraz osiąganiu profesjonalnych rezultatów.

2 różne szczotki są przystosowane do wszystkich typów włosów, od długich i grubych po włosy o średniej długości lub cienkie, a moc 1000 W gwarantuje szybkie suszenie.

Działanie jonów ogranicza puszenie się i elektryzowanie, aby zapewnić gładkie i łatwe do układania włosy wzbogacone o świetlisty połysk.

Ceramiczna powłoka na wałku zapewnia dodatkowy połysk włosów i równomiernie emituje ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu.

Obracająca się szczotka Brush Activ’ 1000: szybkie rezultaty, oszałamiająca objętość i świetlisty połysk na wyciągnięcie ręki.

Dane techniczne / porównanie

Regulacja prędkości 2  
1  
Regulacja temperatury 2  
2  
Regulacja przepływu powietrza 1  
2  
Chłodne powietrze    
   
Powłoka Materiał ceramiczny  
Materiał ceramiczny  
Funkcje Ogrzewanie, nawiew i obroty  
Ogrzewanie, nawiew i obroty  
Rodzaj włosia Materiały syntetyczne  
Materiały syntetyczne  
Średnica rurki 30 i 50 mm  mm
50mm & 30  mm
Różne średnice    
   
Kształt Okrągła  
Okrągła  
Automatyczne obroty    
   
Regulowana temperatura TAK  °C
nd.
Akcesorium 1: SZCZOTKA 30 mm  
Osłona szczotki 50 mm  
Akcesorium 2: SZCZOTKA 50 mm  
Osłona szczotki 30 mm  
Akcesorium 3: OSŁONY SZCZOTEK  
nd.
Wydajność przy niskiej temperaturze    
   
Jonizator    
   
Zmienna rotacja TAK  
Tak  
Automatyczne wyłączanie NIE  
nd.
Wyjmowana kratka    
   
Uchwyt do zawieszenia    
   
Powłoka szczotki    
   
Napięcie 220-230  V
220-240  V
Przewód 360°    
   
Rodzaj elementu grzejnego Inne  
nd.

FAQ

Płytki najlepiej wymieniać, gdy prostownica nie jest nagrzana – w ten sposób unikniemy oparzeń. Przyciśnij „języczki” znajdujące się z boku wkładów i wysuń je. Wstawiając nowe wkłady, wsuń je do samego końca, upewniając się, że poprawnie zablokowały się i nie mogą się wysunąć.
Kręcąc loki zawsze korzystaj z tej samej części urządzenia – nie staraj się wykorzystać całej jego długości. Wolną rękę trzymaj na zimnym końcu lokówki.
Cylinder lokówki bardzo się nagrzewa w czasie korzystania z lokówki, dlatego należy uważać, by lokówka nie dotknęła skóry. Należy również uważać, by nagrzane części urządzenia nie zetknęły się z przewodem zasilania.
Urządzenie osiągnie odpowiednią temperaturę w ciągu 10 minut od momentu wybrania odpowiednich ustawień.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Wyjmij wtyczkę z kontaktu i poczekaj, aż urządzenie ostygnie na podstawce. Gdy urządzenie będzie zimne, przetrzyj cylinder zwilżoną ścierką do kurzu. Nie dopuść, by do wnętrza rączki dostała się woda lub jakakolwiek inna ciecz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Nie. Korzystając z urządzenia nie nakładaj na włosy chemicznych środków pielęgnacyjnych. Nałóż je dopiero po skończeniu korzystania z karbownicy, gdy włosy będą chłodniejsze. Nie używaj karbownicy na włosach syntetycznych, takich jak przedłużenia oraz peruki.
Tak. Umieść włosy u nasady między cylindrem a łyżką lokówki, następnie przyłóż łyżkę do cylindra, blokując włosy w urządzeniu. Delikatnym ruchem przesuń lokówkę do końca włosów – włosy staną się gładkie i proste.
Tak. Owiń włosy wokół cylindra, poczekaj 20 sekund, a następnie wypuść włosy. Czynność tę powtórz kilka razy na włosach całej głowy. Nie czesz chłodnych włosów, ponieważ zamienisz kędziorki na bardziej naturalną, falistą fryzurę.
Zalecana maksymalna szerokość loków wynosi 2-3 cm.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.