ROWENTA PREMIUM CARE BRUSH&STRAIGHT

PREMIUM CARE BRUSH&STRAIGHT

DOSKONAŁE DYNAMICZNE PROSTOWANIE Prostownica Rowenta Premium Care Brush&Straight to doskonałe prostowanie włosów i ochrona w temperaturze do 170°C. Zintegrowana szczotka z naturalnego włosia prostuje włosy i pozwala utrzymać ich naturalną objętość. Wyjątkowa powłoka kaszmirowo-keratynowa oraz jonizator zapewniają wspaniały połysk. Wyświetlacz LCD pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury w zakresie od 130°C do 200°C.

Nr referencyjny : SF7510F0

PROSTE WŁOSY I PIĘKNY POŁYSK

Osiągnięcie idealnego wyglądu nigdy nie było łatwiejsze: prostownica Rowenta Premium Care Brush&Straight dynamicznie prostuje włosy, zachowując ich naturalną objętość i połysk.

Zintegrowana szczotka z naturalnego włosia umożliwia idealne prostowanie, które zachowuje naturalną objętość włosów i nadaje im dynamicznego wyglądu.

Włosy chronione są do temperatury 170°C.

Połączenie jonizatora oraz powłoki kaszmirowo-keratynowej z olejkiem arganowym daje efekt błyszczących, a jednocześnie gładkich i łatwych do układania włosów.

Wyświetlacz LCD pozwala na wysoką precyzję przy regulacji temperatury w zakresie od 130°C do 200°C.

Poręczne funkcje, takie jak 15-sekundowy czas nagrzewania, ruchome płytki gwarantują wygodę stylizacji Premium Care Brush&Straight: cudowny efekt prostowania.

FAQ

Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.