ROWENTA PROSTOWNICA SF7510F0

PROSTOWNICA SF7510F0
BEPIECZNE PROSTOWANIE I NATURALNY EFEKT

NATURALNIE PROSTE I ZDROWE WŁOSY

Prostownica Rowenta Premium Care Brush&Straight to doskonałe proste włosy i ochrona w temperaturze do 170°C. Zintegrowana szczotka z naturalnego włosia rozczesuje włosy i pozwala utrzymać ich naturalną objętość. Wyjątkowa powłoka ceramiczna Cashmere Keratin oraz jonizacja zapewniają wspaniały blask. Wyświetlacz LCD pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury w zakresie od 130°C do 200°C.

Nr referencyjny : SF7510F0

PROSTE WŁOSY I PIĘKNY POŁYSK

Osiągnięcie idealnego wyglądu nigdy nie było łatwiejsze: prostownica Rowenta Premium Care Brush&Straight dynamicznie prostuje włosy, zachowując ich naturalną objętość i połysk.

Zintegrowana szczotka z naturalnego włosia umożliwia idealne prostowanie, które zachowuje naturalną objętość włosów i nadaje im dynamicznego wyglądu.

Włosy chronione są do temperatury 170°C.

Połączenie jonizatora oraz powłoki kaszmirowo-keratynowej z olejkiem arganowym daje efekt błyszczących, a jednocześnie gładkich i łatwych do układania włosów.

Wyświetlacz LCD pozwala na wysoką precyzję przy regulacji temperatury w zakresie od 130°C do 200°C.

Poręczne funkcje, takie jak 15-sekundowy czas nagrzewania, ruchome płytki gwarantują wygodę stylizacji Premium Care Brush&Straight: cudowny efekt prostowania.

Dane techniczne / porównanie

Rezultaty i użytkowanie
Powłoka płyt Kaszmirowo-keratynowa  
Funkcje Naturalnie proste  
Ruchome płytki    
Wymiary płytek 25 x 90 mm  
Ochrona włosów i ergonomia
Jonizator    
Ustawienie temperatury na 170°C w trybie „Respect”    
Ergonomia i komfort użytkowania
Wyświetlacz LCD  
Bezpieczeństwo System blokowania  
Automatyczne wyłączanie TAK  
Specyfikacja techniczna
Napięcie 110-240  V
Inne Zintegrowana szczotka z naturalnego włosia  
Przewód 360°    
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
Długość przewodu zasilającego 2  m
Kolory Biały i cynamonowy róż  

Dokumentacja

FAQ

Możesz używać produktów, które stosujesz zazwyczaj, takich jak żel do stylizacji, odżywki, pianki itp. Albo jeszcze lepiej produktów do ochrony termicznej specjalnie przeznaczonych do zwiększania objętości lub prostowania. Nie należy jednak używać prostownicy po zastosowaniu preparatów do prostowania włosów, ponieważ można poważnie uszkodzić włosy.
Jeżeli używasz klasycznej prostownicy, nie. Po umyciu włosów szamponem, możesz ułożyć je dowolnie. Użyj suszarki, aby wysuszyć je prawie całkowicie.
Jeżeli używasz prostownicy Wet & Dry, możesz stylizować mokre lub wilgotne włosy.
Zawsze zaczynaj od włosów pod spodem: zacznij od tyłu, następnie przejdź do boków i skończ z przodu.
Unikaj urywanych ruchów podczas stylizacji, prostuj każde pasmo raz, płynnym, ciągłym ruchem. W razie potrzeby powtórz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
• Jeżeli masz włosy krótkie lub cieniowane albo cienkie i delikatne, wybierz prostownicę z cienkimi lub normalnymi płytkami.
• Jeżeli masz włosy długie (za ramiona): wybierz szerokie płytki ułatwiające i przyspieszające proces prostowania.
• Jeżeli masz włosy grube, niesforne, trudne do prostowania, użyj profesjonalnych prostownic z czarnymi płytkami.
Takie prostownice najbardziej lubią kobiety z włosami, które trudno rozprostować, kręconymi, mocno skręconymi lub bardzo długimi. Pozwalają zaoszczędzić czas i zapewniają doskonałe wyniki.
• Cienkie, delikatne lub uszkodzone włosy: 80 do 150°C.
• Normalne, cienkie lub miękkie włosy: 150 do 170°C.
• Kręcone, falowane lub mocno skręcone włosy: 170 do 190°C.
• Włosy typu afrykańskiego lub bardzo mocno skręcone: 190 do 230°C.
Niektóre modele są wyposażone w automatyczną regulację temperatury na podstawie rodzaju włosów i ich kondycji.
Lissima pozwala prostować długie, średnie i pocieniowane włosy, a także krótkie fryzury typu bob.
Ten system umożliwia dostosowanie płytek do grubości włosów i zachowania stałego kontaktu z włosami w celu skuteczniejszego prostowania.
Umożliwia automatyczne dostosowanie optymalnej temperatury w zależności od rodzaju włosów (falowane, mocno skręcone itp.) oraz kondycji włosów (zdrowe, słabe itp.) w celu zapewnienia ich ochrony.
Ten rodzaj powłoki naturalnie chroni włosy przed działaniem ciepła, nadając im większy blask.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.