ROWENTA ROWENTA EXPLORER SERIE 20 RR6871

ROWENTA EXPLORER SERIE 20 RR6871
Mój najlepszy partner w czyszczeniu, nawet do zmywania podłóg

Rowenta Explorer Serie 20 to automatyczny robot odkurzający, który usuwa kurz i brud na twardych podłogach. Automatyczne czyszczenie, które nie tylko jest łatwe w obsłudze, ale także zapewnia dobry poziom skuteczności czyszczenia. Technologia w połączeniu z przyjaznymi dla użytkownika funkcjami interfejsu prowadzące do satysfakcjonujących rezultatów. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich twardych podłóg.

Nr referencyjny : RR6871WH

Zaletyproduktu

Automatyczny sojusznik codziennego sprzątania

Aby zapewnić dobre czyszczenie i satysfakcjonujące wyniki. Rowenta Explorer Serie 20 to automatyczny odkurzacz, który łączy w sobie  technologię, aktywną szczotkę z napędem silnikowym, a także szczotki boczne, dzięki czemu jest doskonałym narzędziem do zbierania brudu i kurzu z twardych podłóg. Ten łatwy w użyciu odkurzacz jest wyposażony w 3 tryby czyszczenia, Random dla nieregularnych obszarów i Random room w którym robot zygzakuje w krótkim ustalonym czasie, Edge Mode, który czyści krawędzie ścian i listwy przypodłogowe. Ten robot zapewnia płynne i bezpieczne czyszczenie dzięki  nawigacji i połączeniu czujników upadku, lasera i zderzaka. Ten autonomiczny odkurzacz ma system planowania z 7 programami tygodniowo, dzięki czemu sprzątanie jest jeszcze bardziej komfortowe. Odkurzacz wraca automatycznie do stacji dokującej.

Dane techniczne / porównanie

Wydajność sprzątania
Technologia Obrotowa szczotka centralna  
Rodzaj szczotki Szczotka nylonowa  
Szczotka boczna 2  
Napęd Napęd uniwersalny  
Tryby czyszczenia 3: Random, Random Room, Edge  
Poziomy mocy 1  
Vacuum efficiency 2-3  
Your habits Automatic and effortless cleaning  
Nawigacja
Zarządzanie przeszkodami Czujniki przednie  
Zarządzanie krzesłami Tak: 3 czujniki kapania  
Wirtualne ściany Nie  
Type of navigation Standard (random)  
Łączność
Scheduling    
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Czas działania (pozycja min.) 150 min  
Czas ładowania 6h  
Rodzaj ładowania Stacja dokująca  
Samoładowanie    
Autonomia 150 min  
Unit Battery weight 184  g
Wyposażenie
System kontroli Tak: zdalne sterowanie  
Pojemność pojemnika na kurz 0.25  L
Robot mówiący Nie  
Inne Vacuum and mop at the same time : mop support and 2 mops included  
Ergonomia
Poziom hałasu 65  dB(A)
Design
Kolory Blue  
Typ wtyczki EUR  
Dodatkowe akcesoria w zestawie Water tank and 2 mops  

FAQ

Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.