ROWENTA Forever Sharp TN6010 Skuteczne strzyżenie przez długi czas

Forever Sharp TN6010 Skuteczne strzyżenie przez długi czas
Perfekcyjne ostrze dla perfekcyjnego wyglądu

Przekonaj się, jak łatwa może być codzienna stylizacja zarostu z trymerem Rowenta Forever Sharp. Od teraz strzyżenie, konturowanie i golenie* są w zasięgu Twojej ręki – Forever Sharp to trzy rozwiązania w jednym urządzeniu. Dzięki ostrzom ze stali nierdzewnej uzyskasz idealny efekt już za jednym pociągnięciem. Nie ulegają też stępieniu – nie musisz więc martwić się o ich wymianę! Co więcej, trymera możesz używać nawet do 2 miesięcy bez ładowania**. Forever Sharp to perfekcyjne ostrze dla perfekcyjnego wyglądu, na zawsze!

*Trymer nie goli tak blisko skóry jak tradycyjna maszynka, dzięki czemu unikasz ryzyka podrażnień.
**Przy 5-minutowych sesjach 3 razy w tygodniu.

Nr referencyjny : TN6010F4

Zaletyproduktu

Trymer do brody Rowenta Forever Sharp

Perfekcyjny wygląd wymaga perfekcyjnego ostrza. Z wszechstronnym trymerem 3w1 Rowenta Forever Sharp możesz z łatwością strzyc, konturować i golić* swój zarost dzień po dniu. Uzyskaj oczekiwany efekt dzięki dokładnym ostrzom ze stali nierdzewnej, których nie musisz już nigdy wymieniać. 3 nasadki grzebieniowe (1-3-5 mm) pozwalają wystylizować brodę tak, jak lubisz, a wydajny akumulator zapewnia pracę do 90 minut, co oznacza nawet 2 miesiące bez potrzeby ładowania! Forever Sharp to sprzęt, na którym możesz polegać – dodatkowa możliwość szybkiego, 4-minutowego ładowania pozwala na przeprowadzenie pełnej sesji strzyżenia**. Co więcej, dzięki wskaźnikowi poziomu baterii i opcji ładowania przez USB obsługa trymera jest niezwykle komfortowa. Całości dopełniają kompaktowy rozmiar, lekkość i wysuwane ostrze dla łatwego czyszczenia. *Trymer nie goli tak blisko skóry jak tradycyjna maszynka, dzięki czemu unikasz ryzyka podrażnień. **Przy 5-minutowych sesjach 3 razy w tygodniu.

Dane techniczne / porównanie

Precyzja
Wskaźnik długości cięcia Końcówka tnąca  
Strefy strzyżenia Broda  
Informacje o strzyżeniu
Ostrze do brody    
Rodzaj końcówki tnącej do brody Stały  
Funkcja 3-dniowego zarostu    
Rodzaj brody 3-dniowa  
Poziom autonomii 90 min  
Rodzaj baterii Mocna i wytrzymała (Li-Ion)  
Płeć Mężczyzna  
Szybkie ładowanie    
Przedowowy/bezprzewodowy Używanie bezprzewodowe  
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Komfort użytkowania
Zdejmowana głowica tnąca    
Czyszczenie Można myć w całości  
Zestaw do czyszczenia Olej i szczotka  
Wskaźnik ładowania LED  
Dane techniczne
Napięcie 100-240  V
Przeznaczenie
Broda    
Dodatkowe informacje
Szybkie ładowanie    
Używanie na mokro i na sucho    

Dokumentacja

FAQ

Nie. Nie zaleca się samodzielnego używania strzyżarki ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu braku możliwości dobrego wykończenia fryzury.
Nie. Maszynka do strzyżenia nie może być ładowana podczas używania.
Zaleca się używanie strzyżarki na włosach czystych i suchych.
Przed użyciem maszynki do strzyżenia po raz pierwszy, urządzenie należy ładować przez 14 godzin. Ważne, aby następne 3 razy rozładować baterię całkowicie. Od tego momentu zalecany czas ładowania to 8 godzin. Kiedy wskaźnik ładowania jest czerwony, bateria jest ładowana.
Z punktu widzenia wydajności należy smarować ostrza co 2-3 użycia maszynki. Należy użyć oleju załączonego do urządzenia lub oleju wysokiej klasy nie zawierającego kwasu (np. oleju do maszyn do szycia). Należy umieścić jedną kroplę oleju na każdej końcówce ostrza, włączyć maszynkę na kilka minut, a następnie wytrzeć szmatką nadmiar oleju.
Nasze maszynki wymagają czyszczenia rzadko, (chyba że są używane przez różne osoby). Ostrza należy czyścić za pomocą małej szczoteczki po każdym użyciu. Szczoteczki można też użyć do usuwania włosów z grzebienia.
Nie. W przypadku modeli z baterią wielokrotnego ładowania musisz używać baterii wielokrotnego ładowania NiCd lub NiMH. Nie należy używać normalnych baterii, ponieważ można spowodować ich stopnienie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Nasze maszynki są przeznaczone wyłącznie do włosów. Każde inne użycie może prowadzić do pogorszenia pracy urządzenia lub jego uszkodzenia.
Jeżeli maszynka jest wyposażona w baterię wielokrotnego ładowania, bateria starczy na 40 minut pracy po pełnym naładowaniu.
Pokrętło do regulacji ustawień pozwala precyzyjnie dostosować długość strzyżenia, aby uzyskać niezrównane wykończenie strzyżenia włosów lub brody.
Oto różne długości:
Pozycja 1 = 0,8 mm
Pozycja 2 = 1,1 mm
Pozycja 3 = 1,4 mm
Pozycja 4 = 1,7 mm
Pozycja 5 = 2,0 mm
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.