FORMULA ONE BY ROWENTA Maszynka do strzyżenia ROWENTA FORMULA 1 TN944M

Maszynka do strzyżenia ROWENTA FORMULA 1 TN944M
Nieograniczone możliwości stylizacji  

Nr referencyjny : TN944MF0

Jedna maszynka do strzyżenia – nieograniczone możliwości. Każdego dnia wybieraj styl, który najbardziej do Ciebie pasuje dzięki wielofunkcyjnej maszynce Formula 1® marki Rowenta. Stylowa bródka, gładko ostrzyżone włosy i idealnie utrzymane owłosienie całego ciała – dzięki precyzyjnej maszynce 10w1 zawsze będziesz wyglądać perfekcyjnie. 

Zaletyproduktu

Maszynka do strzyżenia ROWENTA FORMULA 1 TN944M

Jedna precyzyjna maszynka do strzyżenia – nieograniczone możliwości. Przekonaj się, jak łatwa może być codzienna stylizacja i strzyżenie zarostu, włosów i całego ciała z wielofunkcyjną maszynką Formula 1® 10w1 marki Rowenta! Wyjątkowe ostrza z powłoką z czarnego tytanu gwarantują idealne cięcie za jednym pociągnięciem, nawet w przypadku najgrubszych włosów, a dzięki precyzyjnemu ustawieniu 0,5 mm rezultaty będą perfekcyjne również w przypadku włosów krótkich i średniej długości. Dołączona do urządzenia minigolarka zapewnia perfekcyjne wykończenie, a trymer 7 mm pozwoli Ci doskonale wykonturować wąsy i baki. Dzięki specjalnej golarce do usuwania owłosienia z całego ciała możesz cieszyć się perfekcyjnie gładką skórą bez podrażnień. Z łatwością i bezboleśnie pozbędziesz się również owłosienia z trudno dostępnych miejsc, takich jak nos czy uszy, dzięki trymerowi z obrotowymi ostrzami. Mocna bateria litowo-jonowa to aż 120 minut pracy urządzenia. Maszynka posiada również funkcję szybkiego ładowania baterii. Komfort użytkowania maszynki zwiększa dodatkowo cyfrowy wskaźnik poziomu naładowania baterii, jej kompaktowe rozmiary oraz fakt, że jest w 100% wodoodporna, a jej ostrza możesz z łatwością umyć pod bieżącą wodą. Dołączone etui idealnie sprawdzi się w podróży!

Dane techniczne / porównanie

Wydajność
Materiał wykonania ostrza Stal nierdzewna  
Powłoka ostrza Titanium  
Prędkość obrotów silnika (RPM) 6500  
Ustawienia prędkości 2  
Precyzja
Minimalna długość strzyżenia 1  mm
Wskaźnik długości cięcia Końcówka tnąca  
Precyzyjne ustawienie 1 mm  
Strefy strzyżenia Włosy + broda + ciało  
Informacje o strzyżeniu
Ostrze do cięcia włosów    
Rozmiar ostrza do cięcia włosów 32  mm
Rodzaj grzebienia do włosów Regulowany  
Liczba grzebieni do włosów 3  
Zakres regulacji długości cięcia włosów 3-78  mm
Ostrze do brody    
Rozmiar ostrza do brody 32  mm
Rodzaj końcówki tnącej do brody Regulowany  
Funkcja 3-dniowego zarostu    
Grzebień do brody 1  mm
Zakres regulacji długości cięcia brody 3-78  
Liczba pozycji długości cięcia brody 15  
Ostrze do precyzyjnego cięcia brody    
Rozmiar ostrza do precyzyjnego cięcia brody 7  mm
Mini golarka    
Golarka do ciała i trymer    
Rozmiar golarki do ciała i trymera 37  mm
Trymer do włosów w uszach i nosie    
Liczba grzebieni do brody 3  
Rodzaj brody 3-dniowa i długa  
Poziom autonomii 120 min  
Rodzaj baterii Mocna i wytrzymała (Li-Ion)  
Płeć Mężczyzna  
Czas ładowania 1,5  h
Szybkie ładowanie    
Przedowowy/bezprzewodowy Używanie bezprzewodowe  
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Komfort użytkowania
Zdejmowana głowica tnąca    
Czyszczenie Można myć w całości  
Zestaw do czyszczenia Olej i szczotka  
Wskaźnik ładowania LED  
Przechowywanie Próżnia  
Dane techniczne
Kolory Czerwony, czarny, srebrny  
Napięcie 100-240  V
Dodatkowe akcesoria w zestawie 3 nasadki grzebieniowe, akcesorium Skin Comfort, dodatkowe ostrza, etui, szczotka do czyszczenia, olejek  
Przeznaczenie
Broda    
Włosy    
Ciało    
Nos i uszy    
Precyzyjne    
Golenie    
Dodatkowe informacje
Szybkie ładowanie    
Używanie na mokro i na sucho    

Dokumentacja

FAQ

Nie. Nie zaleca się samodzielnego używania strzyżarki ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu braku możliwości dobrego wykończenia fryzury.
Nie. Maszynka do strzyżenia nie może być ładowana podczas używania.
Zaleca się używanie strzyżarki na włosach czystych i suchych.
Przed użyciem maszynki do strzyżenia po raz pierwszy, urządzenie należy ładować przez 14 godzin. Ważne, aby następne 3 razy rozładować baterię całkowicie. Od tego momentu zalecany czas ładowania to 8 godzin. Kiedy wskaźnik ładowania jest czerwony, bateria jest ładowana.
Ostrza należy czyścić po każdym użyciu urządzenia przy pomocy załączonej szczotki. Jeżeli to konieczne, można użyć lekko wilgotnej szmatki. W niektórych modelach możliwe jest całkowite wyjęcie ostrzy w celu ich dokładnego umycia.
Z punktu widzenia wydajności należy smarować ostrza co 2-3 użycia maszynki. Należy użyć oleju załączonego do urządzenia lub oleju wysokiej klasy nie zawierającego kwasu (np. oleju do maszyn do szycia). Należy umieścić jedną kroplę oleju na każdej końcówce ostrza, włączyć maszynkę na kilka minut, a następnie wytrzeć szmatką nadmiar oleju.
Nasze maszynki wymagają czyszczenia rzadko, (chyba że są używane przez różne osoby). Ostrza należy czyścić za pomocą małej szczoteczki po każdym użyciu. Szczoteczki można też użyć do usuwania włosów z grzebienia.
Nie. W przypadku modeli z baterią wielokrotnego ładowania musisz używać baterii wielokrotnego ładowania NiCd lub NiMH. Nie należy używać normalnych baterii, ponieważ można spowodować ich stopnienie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Nasze maszynki są przeznaczone wyłącznie do włosów. Każde inne użycie może prowadzić do pogorszenia pracy urządzenia lub jego uszkodzenia.
Jeżeli maszynka jest wyposażona w baterię wielokrotnego ładowania, bateria starczy na 40 minut pracy po pełnym naładowaniu.
Pokrętło do regulacji ustawień pozwala precyzyjnie dostosować długość strzyżenia, aby uzyskać niezrównane wykończenie strzyżenia włosów lub brody.
Oto różne długości:
Pozycja 1 = 0,8 mm
Pozycja 2 = 1,1 mm
Pozycja 3 = 1,4 mm
Pozycja 4 = 1,7 mm
Pozycja 5 = 2,0 mm
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.