FORMULA ONE BY ROWENTA Maszynka do golenia ROWENTA FORMULA 1 TN604M

Maszynka do golenia ROWENTA FORMULA 1 TN604M
Optymalny komfort przycinania, konturowania i golenia

Przekonaj się, jak łatwa może być codzienna stylizacja zarostu z trymerem Rowenta Formula 1® – przekrocz linię mety bez trudu i z perfekcyjnym rezultatem! Od teraz doskonałe strzyżenie, konturowanie i golenie* zarówno brody, jak i całego ciała są w zasięgu Twojej ręki – trymer Rowenta Formula 1® to trzy rozwiązania w jednym urządzeniu. Dzięki ostrzom ze stali nierdzewnej uzyskasz idealny efekt już za jednym pociągnięciem. Specjalna nasadka dla komfortowego golenia zapewnia ochronę skóry i redukuje ryzyko podrażnień. Trymer doskonale sprawdzi się podczas stylizacji nawet najgęstszego zarostu i może działać do 2 miesięcy bez konieczności ładowania**.

*Nie goli tak blisko skóry jak tradycyjne maszynki, dzięki czemu unikasz ryzyka podrażnień.
**W przypadku 5-minutowych sesji, 3 razy w tygodniu.

Nr referencyjny : TN604MF0

Zaletyproduktu

Trymer Formula 1® marki Rowenta: Niezrównany komfort

Perfekcyjny wynik wymaga doskonałego sprzętu! Z wszechstronnym trymerem 3w1 Rowenta Formula 1® możesz z łatwością strzyc, konturować i golić* swój zarost dzień po dniu. Uzyskaj wymarzony efekt dzięki samoostrzącym się nożykom z 100% stali nierdzewnej pokrytych powłoką z czarnego tytanu, których nie musisz nigdy wymieniać. 5 nasadek grzebieniowych (1-2-3-5-6 mm) pozwala wystylizować brodę tak, jak lubisz, precyzyjnie i za jednym pociągnięciem. Specjalna nasadka zwiększa komfort golenia i zmniejsza ryzyko podrażnienia skóry twarzy i ciała**. Mocna bateria litowo-jonowa gwarantuje do 120 minut pracy – trymer posiada również opcję szybkiego ładowania baterii! Rowenta Formula 1® ma nowoczesny i kompaktowy design, jest w 100% wodoodporny i posiada uchwyt antypoślizgowy, więc możesz używać go również pod prysznicem – dla jeszcze większego komfortu! *Nie goli tak blisko skóry jak tradycyjne trymery, dzięki czemu unikasz ryzyka podrażnień.   **Nie jest przeznaczona do golenia stref intymnych i pach.

Dane techniczne / porównanie

Wydajność strzyżenia
Materiał wykonania ostrza Stal nierdzewna  
Ustawienia prędkości 1  
Precyzja
Minimalna długość strzyżenia 0.5  mm
Ustawienie poprawiające dokładność 1  mm
Wskaźnik długości cięcia Końcówka tnąca  
Strefy strzyżenia Broda  
Użytkowanie - style strzyżenia
Rodzaj grzebienia do włosów Stały  
Ostrze do brody    
Rozmiar ostrza do brody 32  mm
Rodzaj końcówki tnącej do brody Stały  
Funkcja 3-dniowego zarostu    
Grzebień do brody 1  mm
Zakres regulacji długości cięcia brody 0.4-6 mm  
Liczba pozycji długości cięcia brody 6  
Liczba grzebieni do brody 5  
Płeć Mężczyzna  
Czas ładowania 1.30  h
Szybkie ładowanie    
Przedowowy/bezprzewodowy Używanie bezprzewodowe  
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Komfort użytkowania
Zdejmowana głowica tnąca    
Czyszczenie Można myć w całości  
Zestaw do czyszczenia Olej i szczotka  
Wskaźnik ładowania LED  
Przechowywanie Kosmetyczka  
Dane techniczne
Kolory Czerwony, czarny, srebrny  
Napięcie 100-240  V
Dodatkowe akcesoria w zestawie Silikonowa nasadka  
Rodzaj użytkowania
Ciało    
Golenie    
Opcje
Używanie na mokro i na sucho    
Podłącz i używaj
Typ wtyczki EUR  
Kolor wtyczki Czarny  

Dokumentacja

FAQ

Nie. Nie zaleca się samodzielnego używania strzyżarki ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu braku możliwości dobrego wykończenia fryzury.
Nie. Maszynka do strzyżenia nie może być ładowana podczas używania.
Zaleca się używanie strzyżarki na włosach czystych i suchych.
Przed użyciem maszynki do strzyżenia po raz pierwszy, urządzenie należy ładować przez 14 godzin. Ważne, aby następne 3 razy rozładować baterię całkowicie. Od tego momentu zalecany czas ładowania to 8 godzin. Kiedy wskaźnik ładowania jest czerwony, bateria jest ładowana.
Z punktu widzenia wydajności należy smarować ostrza co 2-3 użycia maszynki. Należy użyć oleju załączonego do urządzenia lub oleju wysokiej klasy nie zawierającego kwasu (np. oleju do maszyn do szycia). Należy umieścić jedną kroplę oleju na każdej końcówce ostrza, włączyć maszynkę na kilka minut, a następnie wytrzeć szmatką nadmiar oleju.
Nasze maszynki wymagają czyszczenia rzadko, (chyba że są używane przez różne osoby). Ostrza należy czyścić za pomocą małej szczoteczki po każdym użyciu. Szczoteczki można też użyć do usuwania włosów z grzebienia.
Nie. W przypadku modeli z baterią wielokrotnego ładowania musisz używać baterii wielokrotnego ładowania NiCd lub NiMH. Nie należy używać normalnych baterii, ponieważ można spowodować ich stopnienie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Nasze maszynki są przeznaczone wyłącznie do włosów. Każde inne użycie może prowadzić do pogorszenia pracy urządzenia lub jego uszkodzenia.
Jeżeli maszynka jest wyposażona w baterię wielokrotnego ładowania, bateria starczy na 40 minut pracy po pełnym naładowaniu.
Pokrętło do regulacji ustawień pozwala precyzyjnie dostosować długość strzyżenia, aby uzyskać niezrównane wykończenie strzyżenia włosów lub brody.
Oto różne długości:
Pozycja 1 = 0,8 mm
Pozycja 2 = 1,1 mm
Pozycja 3 = 1,4 mm
Pozycja 4 = 1,7 mm
Pozycja 5 = 2,0 mm
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.