FORMULA ONE BY ROWENTA Maszynka do strzyżenia brody ROWENTA FORMULA 1 TN524M

Maszynka do strzyżenia brody ROWENTA FORMULA 1 TN524M
Wyjątkowa wydajność dla perfekcyjnych rezultatów  

Maszynka Rowenta Formula 1® gwarantuje najlepsze rezultaty strzyżenia przez długi czas dzięki połączeniu precyzji cięcia z wyjątkową wydajnością. Maszynka z wachlarzem wysoce precyzyjnych ustawień oraz nasadką dedykowaną do przycinania zarostu gwarantuje spersonalizowaną stylizację zarówno włosów, jak i brody. Nie zwalniaj – bądź najlepszą wersją samego siebie wszędzie i każdego dnia dzięki wyjątkowo wydajnej maszynce działającej aż do 120 minut bez konieczności ładowania!
 

Nr referencyjny : TN524MF0

Maszynka Rowenta Formula 1® gwarantuje najlepsze rezultaty strzyżenia przez długi czas dzięki połączeniu precyzji cięcia z wyjątkową wydajnością. Maszynka z wachlarzem wysoce precyzyjnych ustawień oraz nasadką dedykowaną do przycinania zarostu gwarantuje spersonalizowaną stylizację zarówno włosów, jak i brody. Nie zwalniaj – bądź najlepszą wersją samego siebie wszędzie i każdego dnia dzięki wyjątkowo wydajnej maszynce działającej aż do 120 minut bez konieczności ładowania!

Zaletyproduktu

Maszynka do strzyżenia brody ROWENTA FORMULA 1 TN524M

Ciesz się perfekcyjnymi rezultatami strzyżenia w rekordowym czasie z pomocą wyjątkowo wydajnej maszynki Rowenta Formula 1®! Ostrza Formula 1® z powłoką z czarnego tytanu oraz funkcja Turbo zapewniają idealne cięcie za jednym pociągnięciem, nawet w przypadku wyjątkowo grubych i gęstych włosów. Dzięki 29 ustawieniom długości cięcia (od 0,5 mm do 30 mm) oraz precyzyjnej regulacji co 1 mm osiągniesz dokładnie takie efekty stylizacji włosów i brody, o jakich marzysz! Precyzyjna (0,5 mm) nasadka grzebieniowa do przycinania zarostu, wyjątkowo wytrzymała bateria litowo-jonowa zapewniająca aż do 120 minut autonomii oraz funkcja szybkiego ładowania urządzenia to gwarancja, że maszynka nigdy Cię nie zawiedzie! Dla Twojej maksymalnej wygody Rowenta Formula 1® posiada wskaźnik, dzięki któremu w łatwy sposób monitorujesz poziom naładowania baterii i możesz jej używać zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Dzięki kompaktowemu, nowoczesnemu designowi, ostrzom nadającym się do mycia pod bieżącą wodą oraz praktycznemu etui możesz używać maszynki w dowolnym miejscu i nigdy nie zwalniać!

Dane techniczne / porównanie

Wydajność
Materiał wykonania ostrza Stal nierdzewna  
Powłoka ostrza Titanium  
Prędkość obrotów silnika (RPM) 6500  
Ustawienia prędkości 2  
Prędkość turbo    
Precyzja
Minimalna długość strzyżenia 0,5  mm
Ustawienie poprawiające dokładność 1  mm
Wskaźnik długości cięcia Końcówka tnąca  
Precyzyjne ustawienie 1 mm  
Strefy strzyżenia Włosy i broda  
Informacje o strzyżeniu
Ostrze do cięcia włosów    
Rozmiar ostrza do cięcia włosów 42  mm
Rodzaj grzebienia do włosów Regulowany  
Liczba grzebieni do włosów 2  
Precyzyjne ustawienia włosów 1  mm
Zakres regulacji długości cięcia włosów 0,5-30  mm
Liczba pozycji długości cięcia włosów 29  
Rodzaj końcówki tnącej do brody Regulowany  
Funkcja 3-dniowego zarostu    
Grzebień do brody 0,5  mm
Zakres regulacji długości cięcia brody 1-15 mm  
Liczba pozycji długości cięcia brody 29  
Liczba grzebieni do brody 1  
Rodzaj brody 3-dniowa  
Poziom autonomii 120 min  
Rodzaj baterii Mocna i wytrzymała (Li-Ion)  
Płeć Mężczyzna  
Zasięg długości strzyżenia włosów 0.5-30 mm  
Czas ładowania 1,5  h
Szybkie ładowanie    
Przedowowy/bezprzewodowy Używanie przewodowe i bezprzewodowe  
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Komfort użytkowania
Zdejmowana głowica tnąca    
Czyszczenie Głowica do mycia pod bieżącą wodą  
Zestaw do czyszczenia Olej i szczotka  
Wskaźnik ładowania LCD  
Przechowywanie Próżnia  
Dane techniczne
Kolory Czerwony, czarny, srebrny  
Napięcie 100-240  V
Dodatkowe akcesoria w zestawie 3 nasadki grzebieniowe, etui, szczotka do czyszczenia, olejek  
Przeznaczenie
Broda    
Włosy    
Dodatkowe informacje
Szybkie ładowanie    
Turbo    
Dodatkowy grzebień do brody    
Pozostałe informacje
Typ wtyczki EUR  

Dokumentacja

FAQ

Nie. Nie zaleca się samodzielnego używania strzyżarki ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu braku możliwości dobrego wykończenia fryzury.
Nie. Maszynka do strzyżenia nie może być ładowana podczas używania.
Zaleca się używanie strzyżarki na włosach czystych i suchych.
Przed użyciem maszynki do strzyżenia po raz pierwszy, urządzenie należy ładować przez 14 godzin. Ważne, aby następne 3 razy rozładować baterię całkowicie. Od tego momentu zalecany czas ładowania to 8 godzin. Kiedy wskaźnik ładowania jest czerwony, bateria jest ładowana.
Ostrza należy czyścić po każdym użyciu urządzenia przy pomocy załączonej szczotki. Jeżeli to konieczne, można użyć lekko wilgotnej szmatki. W niektórych modelach możliwe jest całkowite wyjęcie ostrzy w celu ich dokładnego umycia.
Z punktu widzenia wydajności należy smarować ostrza co 2-3 użycia maszynki. Należy użyć oleju załączonego do urządzenia lub oleju wysokiej klasy nie zawierającego kwasu (np. oleju do maszyn do szycia). Należy umieścić jedną kroplę oleju na każdej końcówce ostrza, włączyć maszynkę na kilka minut, a następnie wytrzeć szmatką nadmiar oleju.
Nasze maszynki wymagają czyszczenia rzadko, (chyba że są używane przez różne osoby). Ostrza należy czyścić za pomocą małej szczoteczki po każdym użyciu. Szczoteczki można też użyć do usuwania włosów z grzebienia.
Nie. W przypadku modeli z baterią wielokrotnego ładowania musisz używać baterii wielokrotnego ładowania NiCd lub NiMH. Nie należy używać normalnych baterii, ponieważ można spowodować ich stopnienie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Nasze maszynki są przeznaczone wyłącznie do włosów. Każde inne użycie może prowadzić do pogorszenia pracy urządzenia lub jego uszkodzenia.
Jeżeli maszynka jest wyposażona w baterię wielokrotnego ładowania, bateria starczy na 40 minut pracy po pełnym naładowaniu.
Pokrętło do regulacji ustawień pozwala precyzyjnie dostosować długość strzyżenia, aby uzyskać niezrównane wykończenie strzyżenia włosów lub brody.
Oto różne długości:
Pozycja 1 = 0,8 mm
Pozycja 2 = 1,1 mm
Pozycja 3 = 1,4 mm
Pozycja 4 = 1,7 mm
Pozycja 5 = 2,0 mm
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.