FORMULA ONE BY ROWENTA Maszynka do strzyżenia brody ROWENTA VIRTUO FORMULA 1 TN384M

Maszynka do strzyżenia brody ROWENTA VIRTUO FORMULA 1 TN384M
Niezrównana skuteczność i maksymalna precyzja  

Ciesz się perfekcyjnymi efektami strzyżenia zarostu za jednym pociągnięciem nawet w przypadku gęstych włosów dzięki Formula 1® marki Rowenta! Z łatwością twórz dowolne stylizacje, bez względu na długość zarostu, z pomocą niezwykle precyzyjnej maszynki z aż 39 długościami cięcia. Wyjątkowe ostrza Formula 1® z powłoką z czarnego tytanu gwarantują optymalną skuteczność przez długi czas każdego dnia. Dodatkowo, maszynka działa do 180 minut, a możliwość monitorowania poziomu naładowania baterii sprawi, że nigdy nie będziesz musiał zwolnić!
 

Nr referencyjny : TN384MF0

Ciesz się perfekcyjnymi efektami strzyżenia zarostu za jednym pociągnięciem nawet w przypadku gęstych włosów dzięki Formula 1® marki Rowenta! Z łatwością twórz dowolne stylizacje, bez względu na długość zarostu, z pomocą niezwykle precyzyjnej maszynki z aż 39 długościami cięcia. Wyjątkowe ostrza Formula 1® z powłoką z czarnego tytanu gwarantują optymalną skuteczność przez długi czas każdego dnia. Dodatkowo, maszynka działa do 180 minut, a możliwość monitorowania poziomu naładowania baterii sprawi, że nigdy nie będziesz musiał zwolnić!
 

Zaletyproduktu

Maszynka do strzyżenia brody ROWENTA VIRTUO FORMULA 1 TN384M

Twój styl - Twoje zasady! Z maszynką Rowenta Formula 1® w komfortowy sposób osiągniesz wymarzone efekty strzyżenia. Wyjątkowe ostrza z powłoką z czarnego tytanu zapewniają idealne cięcie za jednym pociągnięciem, nawet w przypadku wyjątkowo gęstych włosów. Kilkudniowy zarost, estetyczna bródka czy doskonale gładka skóra - maszynka sprawdzi się w każdym z tych przypadków. Wszystko dzięki aż 39 długościom cięcia oraz precyzyjnej regulacji co 0,5 mm! Ultramocna bateria litowo-jonowa gwarantująca do 180 minut pracy maszynki i funkcja szybkiego ładowania sprawią, że nic Cię nie powstrzyma! Dla jeszcze większego komfortu strzyżenia możesz monitorować poziom naładowania baterii dzięki wskaźnikowi cyfrowemu oraz używać maszynki także bezprzewodowo. Oficjalny design Formula 1® oraz ostrza, które możesz myć pod bieżącą wodą, a także możliwość ładowania maszynki również przez port USB sprawiają, że korzystanie z Rowenta Formula 1® jest wyjątkowo przyjemne i komfortowe. Dodatkowo, w zestawie znajduje się wysokiej jakości etui odporne na wstrząsy, które idealnie sprawdzi się nawet w najbardziej ekstremalnej w podróży!

Dane techniczne / porównanie

Wydajność
Materiał wykonania ostrza Stal nierdzewna  
Powłoka ostrza Titanium  
Prędkość obrotów silnika (RPM) 6500  
Ustawienia prędkości 1  
Precyzja
Minimalna długość strzyżenia 0,5  mm
Wskaźnik długości cięcia Kółko z regulacją  
Strefy strzyżenia Broda  
Informacje o strzyżeniu
Ostrze do brody    
Rozmiar ostrza do brody 39  mm
Rodzaj końcówki tnącej do brody Regulowany  
Funkcja 3-dniowego zarostu    
Grzebień do brody 0,5  mm
Zakres regulacji długości cięcia brody 0,5-20 mm  
Liczba pozycji długości cięcia brody 39  
Liczba grzebieni do brody 2  
Rodzaj brody 3-dniowa i długa  
Czas ładowania 1,5  h
Szybkie ładowanie    
Przedowowy/bezprzewodowy Używanie przewodowe i bezprzewodowe  
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Komfort użytkowania
Zdejmowana głowica tnąca    
Czyszczenie Głowica do mycia pod bieżącą wodą  
Zestaw do czyszczenia Olej i szczotka  
Wskaźnik ładowania LCD  
Przechowywanie Próżnia  
Dane techniczne
Kolory Czerwony, czarny i srebrny  
Napięcie 100-240  V
Dodatkowe akcesoria w zestawie 2 nasadki grzebieniowe, etui, szczotka do czyszczenia, olejek  
Pozostałe informacje
Typ wtyczki EUR  

Dokumentacja

FAQ

Nie. Nie zaleca się samodzielnego używania strzyżarki ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu braku możliwości dobrego wykończenia fryzury.
Nie. Maszynka do strzyżenia nie może być ładowana podczas używania.
Zaleca się używanie strzyżarki na włosach czystych i suchych.
Przed użyciem maszynki do strzyżenia po raz pierwszy, urządzenie należy ładować przez 14 godzin. Ważne, aby następne 3 razy rozładować baterię całkowicie. Od tego momentu zalecany czas ładowania to 8 godzin. Kiedy wskaźnik ładowania jest czerwony, bateria jest ładowana.
Ostrza należy czyścić po każdym użyciu urządzenia przy pomocy załączonej szczotki. Jeżeli to konieczne, można użyć lekko wilgotnej szmatki. W niektórych modelach możliwe jest całkowite wyjęcie ostrzy w celu ich dokładnego umycia.
Z punktu widzenia wydajności należy smarować ostrza co 2-3 użycia maszynki. Należy użyć oleju załączonego do urządzenia lub oleju wysokiej klasy nie zawierającego kwasu (np. oleju do maszyn do szycia). Należy umieścić jedną kroplę oleju na każdej końcówce ostrza, włączyć maszynkę na kilka minut, a następnie wytrzeć szmatką nadmiar oleju.
Nasze maszynki wymagają czyszczenia rzadko, (chyba że są używane przez różne osoby). Ostrza należy czyścić za pomocą małej szczoteczki po każdym użyciu. Szczoteczki można też użyć do usuwania włosów z grzebienia.
Nie. W przypadku modeli z baterią wielokrotnego ładowania musisz używać baterii wielokrotnego ładowania NiCd lub NiMH. Nie należy używać normalnych baterii, ponieważ można spowodować ich stopnienie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Nasze maszynki są przeznaczone wyłącznie do włosów. Każde inne użycie może prowadzić do pogorszenia pracy urządzenia lub jego uszkodzenia.
Jeżeli maszynka jest wyposażona w baterię wielokrotnego ładowania, bateria starczy na 40 minut pracy po pełnym naładowaniu.
Pokrętło do regulacji ustawień pozwala precyzyjnie dostosować długość strzyżenia, aby uzyskać niezrównane wykończenie strzyżenia włosów lub brody.
Oto różne długości:
Pozycja 1 = 0,8 mm
Pozycja 2 = 1,1 mm
Pozycja 3 = 1,4 mm
Pozycja 4 = 1,7 mm
Pozycja 5 = 2,0 mm
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.