Trymer Rowenta

STYLIZACJA BRODY NOMAD
IDEALNY DO STYLIZACJI BRODY

Dzięki ostrzu i precyzyjnym końcówkom tnącym z powłoką tytanową precyzyjny trymer Nomad gwarantuje idealną stylizację zarostu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Nr referencyjny : TN3620F0

DOKŁADNIE I PERFEKCYJNIE PRZYSTRZYŻONA BRODA

Precyzyjny trymer Nomad łączny dokładność z idealnie zindywidualizowanymi rezultatami.

Dwie precyzyjne końcówki tnące i 20 mm ostrze do precyzyjnego cięcia gwarantują profesjonalne przycięcie, ukształtowanie i utrzymanie zarostu nawet w trudno dostępnych miejscach.

Dodatkowa golarka 25 mm służy do nadawania zarostowi ostatecznego kształtu, umożliwiając uzyskanie czystego, schludnego wyglądu.

Wyposażony w trwałe ostrze z powłoką tytanową trymer Nomad jest także w 100% wodoodporny dla łatwego czyszczenia.

Ponadto dołączona bateria wystarcza nawet na 3 godziny pracy, a kompaktowe etui pozwala na komfortowe przewożenie, dzięki czemu Twoja broda będzie wyglądać świetnie zawsze i wszędzie.

Dane techniczne / porównanie

EFEKTYWNE CIĘCIE
Ostrze z materiału Stal nierdzewna  
Powłoka ostrza Tytanowa  
Regulacja prędkości 1  
PRECYZJA
Minimalna długość cięcia 0,5  mm
Wskaźnik długości cięcia Końcówka tnąca  
Strefy Broda  
OBSŁUGA - STYLE CIĘCIA
Rodzaj końcówki tnącej do brody Stały  
Ostrze do precyzyjnego cięcia brody    
Rozmiar ostrza do precyzyjnego cięcia brody 20  mm
Mini golarka    
Rozmiar mini golarki 25  mm
Moc Używanie bezprzewodowe  
Rodzaj baterii AA 1,5 V  
KOMFORT UŻYTKOWANIA
Zdejmowana głowica tnąca    
Czyszczenie Można myć w całości  
Przechowywanie Etui  
Specyfikacje techniczne
Kolory Czarny / srebrny  
Napięcie 1 x 1,5  V
Inne Olej + szczotka  
Używanie na mokro i na sucho    

Dokumentacja

FAQ

Nie. Nie zaleca się samodzielnego używania strzyżarki ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu braku możliwości dobrego wykończenia fryzury.
Nie. Maszynka do strzyżenia nie może być ładowana podczas używania.
Zaleca się używanie strzyżarki na włosach czystych i suchych.
Przed użyciem maszynki do strzyżenia po raz pierwszy, urządzenie należy ładować przez 14 godzin. Ważne, aby następne 3 razy rozładować baterię całkowicie. Od tego momentu zalecany czas ładowania to 8 godzin. Kiedy wskaźnik ładowania jest czerwony, bateria jest ładowana.
Ostrza należy czyścić po każdym użyciu urządzenia przy pomocy załączonej szczotki. Jeżeli to konieczne, można użyć lekko wilgotnej szmatki. W niektórych modelach możliwe jest całkowite wyjęcie ostrzy w celu ich dokładnego umycia.
Z punktu widzenia wydajności należy smarować ostrza co 2-3 użycia maszynki. Należy użyć oleju załączonego do urządzenia lub oleju wysokiej klasy nie zawierającego kwasu (np. oleju do maszyn do szycia). Należy umieścić jedną kroplę oleju na każdej końcówce ostrza, włączyć maszynkę na kilka minut, a następnie wytrzeć szmatką nadmiar oleju.
Nasze maszynki wymagają czyszczenia rzadko, (chyba że są używane przez różne osoby). Ostrza należy czyścić za pomocą małej szczoteczki po każdym użyciu. Szczoteczki można też użyć do usuwania włosów z grzebienia.
Nie. W przypadku modeli z baterią wielokrotnego ładowania musisz używać baterii wielokrotnego ładowania NiCd lub NiMH. Nie należy używać normalnych baterii, ponieważ można spowodować ich stopnienie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Nasze maszynki są przeznaczone wyłącznie do włosów. Każde inne użycie może prowadzić do pogorszenia pracy urządzenia lub jego uszkodzenia.
Jeżeli maszynka jest wyposażona w baterię wielokrotnego ładowania, bateria starczy na 40 minut pracy po pełnym naładowaniu.
Pokrętło do regulacji ustawień pozwala precyzyjnie dostosować długość strzyżenia, aby uzyskać niezrównane wykończenie strzyżenia włosów lub brody.
Oto różne długości:
Pozycja 1 = 0,8 mm
Pozycja 2 = 1,1 mm
Pozycja 3 = 1,4 mm
Pozycja 4 = 1,7 mm
Pozycja 5 = 2,0 mm
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.