ROWENTA Brush Activ' Ultimate Care CF9720 W trosce o kondycję włosów

Brush Activ' Ultimate Care CF9720 W trosce o kondycję włosów
Stylizuj włosy, dodając im objętości i jednocześnie dbaj o ich kondycję!

Suszarko-lokówka Rowenta Brush Activ’ Ultimate Care to urządzenie działające w sposób kompleksowy - ciesz się stylizacjami jak z salonu fryzjerskiego, jednocześnie dbając o kondycję swoich włosów! Technologia Careful Heat zapewnia przepływ powietrza o temperaturze poniżej 80°C, chroniąc Twoje włosy i dbając o ich zdrowy wygląd. Doświadcz efektów wyjątkowej stylizacji, od wstępnego suszenia po finalne poprawki: fryzura pełna objętości, gładkie i lśniące włosy dzięki powłoce kwarcowo-ceramicznej i funkcji jonizacji, nieograniczone możliwości stylizacji, łatwa i wygodna stylizacja włosów nawet z tyłu głowy dzięki innowacyjnemu designowi urządzenia - i wiele więcej!

Nr referencyjny : CF9720F0

*test w niezależnym laboratorium pod nadzorem klinicznym, średnia wartość %, w porównaniu do włosów schnących w sposób naturalny, Francja 2021

Zaletyproduktu

Obrotowa suszarko-lokówka, która doda Twoim włosom wyjątkowej objętości, jednocześnie dbając o ich kondycję

Suszarko-lokówka Rowenta Brush Activ' Ultimate Care definiuje na nowo doświadczenie stylizacji włosów, łącząc perfekcyjne efekty z kompleksową dbałością o ich kondycję. Odkryj urządzenie, które świetnie sprawdzi się na każdym etapie stylizacji włosów: od wstępnego suszenia, po finalne poprawki. Technologia Careful Heat chroni Twoje włosy, a powłoka kwarcowo-ceramiczna w połączeniu ze szczotką z naturalnym włosiem i funkcją jonizacji to potrójne działanie niedające włosom blasku. Z pomocą suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ' Ultimate Care uzyskasz fryzury pełne objętości, życia i charakteru!

Dane techniczne / porównanie

Kolor wtyczki Biały  
Kształt wtyczki Prosta  
Typ wtyczki EUR  
Długość przewodu zasilającego 2  m
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
Przewód 360°    
Napięcie 220-240  V
Kolory Biel i miedź  
Regulacja prędkości/temperatury 3  
Regulacja temperatury 3  
Ustawienia przepływu powietrza 3  
Zimny nadmuch    
Delikatny przepływ powietrza    
Powłoka Materiał ceramiczny  
Funkcje Suszenie, nawiew i obroty  
Rodzaj włosia Naturalna  
Kształt Okrągła  
Automatyczne obroty    
Maksymalna temperatura przepływu powietrza 80  °C
Jonizator    
Zimna końcówka    
Zmienna rotacja TAK  
Wyjmowana kratka    
Osłona szczotki    
Pudełko premium na prezent    
Suszenie    
Osuszanie    
Inne    
Fale    
Układanie    
Suszenie i układanie    
   
Rodzaj włosów Mokre  

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.