ROWENTA Lokówka do włosów wielofunkcyjna ROWENTA WAVES ADDICT CF4710

Lokówka do włosów wielofunkcyjna ROWENTA WAVES ADDICT CF4710
Jedno urządzenie, nieskończona liczba stylizacji 

Poznaj pierwsze urządzenie Rowenta do tworzenia fal o różnych stylach. Ta wszechstronna falownica dopasowuje się do wszystkich typów włosów zapewniając doskonałe, naturalnie wyglądające fale. Puść wodze fantazji i, w zależności od nastroju, nadaj swoim włosom niepowtarzalny styl. Możesz wybrać: luźne fale, dłuższego, falowanego boba, plażowe fale oraz fale à la Hollywood. Możesz także stworzyć swoją własną stylizację. Do produktu dołączony jest mini przewodnik, który pomoże Ci stworzyć cztery wyjątkowe fryzury. Przed Tobą nieskończone możliwości!

Nr referencyjny : CF4710F0

Nieograniczona liczba stylizacji z wielofunkcyjną lokówką do włosów Rowenta Waves Addict

Nieograniczone możliwości stylizacji

Poznaj nieograniczone możliwości stylizacji z lokówką Waves Addict i wybierz idealną fryzurę dla siebie! 4 ustawienia pozycji lokówki pozwolą Ci na uzyskanie idealnych fal. Puść wodze fantazji i, w zależności od nastroju, nadaj swoim włosom niepowtarzalny styl.

Dane techniczne / porównanie

Dane techniczne
Delikatny przepływ powietrza Nie dotyczy  
Zimny nadmuch Nie dotyczy  
Powłoka Materiał ceramiczny  
Funkcje Fale  
Funkcja rozpuszczania loków Nie dotyczy  
Różne średnice    
Automatyczne obroty Nie dotyczy  
Ochrona włosów
Skuteczność przy niskiej temperaturze Nie dotyczy  
Regulacja temperatury w zależności od rodzaju włosów    
Zimna końcówka    
Komfort użytkowania
Wyświetlacz LED  
Wskaźnik nagrzewania    
Wyjmowana kratka Nie dotyczy  
Uchwyt do zawieszenia    
Dodatkowe informacje
Napięcie 220-230  V
Przewód 360°    

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Płytki najlepiej wymieniać, gdy prostownica nie jest nagrzana – w ten sposób unikniemy oparzeń. Przyciśnij „języczki” znajdujące się z boku wkładów i wysuń je. Wstawiając nowe wkłady, wsuń je do samego końca, upewniając się, że poprawnie zablokowały się i nie mogą się wysunąć.
Kręcąc loki zawsze korzystaj z tej samej części urządzenia – nie staraj się wykorzystać całej jego długości. Wolną rękę trzymaj na zimnym końcu lokówki.
Cylinder lokówki bardzo się nagrzewa w czasie korzystania z lokówki, dlatego należy uważać, by lokówka nie dotknęła skóry. Należy również uważać, by nagrzane części urządzenia nie zetknęły się z przewodem zasilania.
Po wybraniu wymaganego ustawienia należy odczekać od 1 do 2 minut, aby urządzenie osiągnęło właściwą temperaturę.
Należy używać szczotki o dużej średnicy do ogólnej stylizacji i szczotki o małej średnicy do wykończenia (do podwijania i wywijania).
Włosy muszą być czyste, rozczesane i suche, aby zapobiec uszkodzeniom.
Wyjmij wtyczkę z kontaktu i poczekaj, aż urządzenie ostygnie na podstawce. Gdy urządzenie będzie zimne, przetrzyj cylinder zwilżoną ścierką do kurzu. Nie dopuść, by do wnętrza rączki dostała się woda lub jakakolwiek inna ciecz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Nie. Korzystając z urządzenia nie nakładaj na włosy chemicznych środków pielęgnacyjnych. Nałóż je dopiero po skończeniu korzystania z karbownicy, gdy włosy będą chłodniejsze. Nie używaj karbownicy na włosach syntetycznych, takich jak przedłużenia oraz peruki.
Tak. Umieść włosy u nasady między cylindrem a łyżką lokówki, następnie przyłóż łyżkę do cylindra, blokując włosy w urządzeniu. Delikatnym ruchem przesuń lokówkę do końca włosów – włosy staną się gładkie i proste.
Tak. Owiń włosy wokół cylindra, poczekaj 20 sekund, a następnie wypuść włosy. Czynność tę powtórz kilka razy na włosach całej głowy. Nie czesz chłodnych włosów, ponieważ zamienisz kędziorki na bardziej naturalną, falistą fryzurę.
Zalecana maksymalna szerokość loków wynosi 2-3 cm.