ROWENTA Premium Care CF3810 Zdrowe, sprężyste loki

Premium Care CF3810 Zdrowe, sprężyste loki
Sprężyste loki i zdrowe włosy

Lokówka parowa Rowenta Premium Care to najlepszy sposób na sprężyste loki i zdrowe włosy. Osiągnij olśniewający efekt bez wysiłku! Specjalna technologia Hydraboost gwarantuje delikatny, stały wyrzut pary na całej długości włosa, zachowując do 98% jego naturalnego poziomu nawilżenia*. Dzięki temu włosy są zdrowsze, a loki wyglądają jeszcze bardziej olśniewająco.

*Przy 170°C / 10 s działania pary.

Nr referencyjny : CF3810F0

* przy 170°C / 10 s działania pary.

Zaletyproduktu

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Regulacja temperatury 8  
Powłoka Kaszmirowo-keratynowa  
Funkcje Loki  
Średnica rurki 25  mm
Kształt Okrągła  
Regulacja czasu kręcenia 5 s / 8 s / 10 s  
Regulowana temperatura Od 130°C do 200°C  °C
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Zimna końcówka    
Regulacja temperatury w trybie „Respect”    
Funkcja pary    
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Automatyczne wyłączanie TAK  
Wyświetlacz LCD  
Wskaźnik nagrzewania    
Czas nagrzewania 45  s
Zintegrowany timer Automatyczne  
Sygnał informujący o zakończeniu procesu kręcenia    
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 110-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Przewód 360°    
Kolory Biały, róż cynamonowy i aluminiowy  
Tight curl    
Curl    
Loose curl    
Wave    

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Płytki najlepiej wymieniać, gdy prostownica nie jest nagrzana – w ten sposób unikniemy oparzeń. Przyciśnij „języczki” znajdujące się z boku wkładów i wysuń je. Wstawiając nowe wkłady, wsuń je do samego końca, upewniając się, że poprawnie zablokowały się i nie mogą się wysunąć.
Kręcąc loki zawsze korzystaj z tej samej części urządzenia – nie staraj się wykorzystać całej jego długości. Wolną rękę trzymaj na zimnym końcu lokówki.
Cylinder lokówki bardzo się nagrzewa w czasie korzystania z lokówki, dlatego należy uważać, by lokówka nie dotknęła skóry. Należy również uważać, by nagrzane części urządzenia nie zetknęły się z przewodem zasilania.
Po wybraniu wymaganego ustawienia należy odczekać od 1 do 2 minut, aby urządzenie osiągnęło właściwą temperaturę.
Należy używać szczotki o dużej średnicy do ogólnej stylizacji i szczotki o małej średnicy do wykończenia (do podwijania i wywijania).
Włosy muszą być czyste, rozczesane i suche, aby zapobiec uszkodzeniom.
Wyjmij wtyczkę z kontaktu i poczekaj, aż urządzenie ostygnie na podstawce. Gdy urządzenie będzie zimne, przetrzyj cylinder zwilżoną ścierką do kurzu. Nie dopuść, by do wnętrza rączki dostała się woda lub jakakolwiek inna ciecz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Nie. Korzystając z urządzenia nie nakładaj na włosy chemicznych środków pielęgnacyjnych. Nałóż je dopiero po skończeniu korzystania z karbownicy, gdy włosy będą chłodniejsze. Nie używaj karbownicy na włosach syntetycznych, takich jak przedłużenia oraz peruki.
Tak. Umieść włosy u nasady między cylindrem a łyżką lokówki, następnie przyłóż łyżkę do cylindra, blokując włosy w urządzeniu. Delikatnym ruchem przesuń lokówkę do końca włosów – włosy staną się gładkie i proste.
Tak. Owiń włosy wokół cylindra, poczekaj 20 sekund, a następnie wypuść włosy. Czynność tę powtórz kilka razy na włosach całej głowy. Nie czesz chłodnych włosów, ponieważ zamienisz kędziorki na bardziej naturalną, falistą fryzurę.
Zalecana maksymalna szerokość loków wynosi 2-3 cm.