ROWENTA Premium Care CF3810 Zdrowe, sprężyste loki

Premium Care CF3810 Zdrowe, sprężyste loki
Sprężyste loki i zdrowe włosy

Lokówka parowa Rowenta Premium Care to najlepszy sposób na sprężyste loki i zdrowe włosy. Osiągnij olśniewający efekt bez wysiłku! Specjalna technologia Hydraboost gwarantuje delikatny, stały wyrzut pary na całej długości włosa, zachowując do 98% jego naturalnego poziomu nawilżenia*. Dzięki temu włosy są zdrowsze, a loki wyglądają jeszcze bardziej olśniewająco.

*Przy 170°C / 10 s działania pary.

Nr referencyjny : CF3810F0

* przy 170°C / 10 s działania pary.

Zaletyproduktu

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Regulacja temperatury 8  
Powłoka Kaszmirowo-keratynowa  
Funkcje Loki  
Średnica rurki 25  mm
Kształt Okrągła  
Regulacja czasu kręcenia 5 s / 8 s / 10 s  
Regulowana temperatura Od 130°C do 200°C  °C
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Zimna końcówka    
Regulacja temperatury w trybie „Respect”    
Funkcja pary    
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Automatyczne wyłączanie TAK  
Wyświetlacz LCD  
Wskaźnik nagrzewania    
Czas nagrzewania 45  s
Zintegrowany timer Automatyczne  
Sygnał informujący o zakończeniu procesu kręcenia    
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 110-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Przewód 360°    
Kolory Biały, róż cynamonowy i aluminiowy  

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Płytki najlepiej wymieniać, gdy prostownica nie jest nagrzana – w ten sposób unikniemy oparzeń. Przyciśnij „języczki” znajdujące się z boku wkładów i wysuń je. Wstawiając nowe wkłady, wsuń je do samego końca, upewniając się, że poprawnie zablokowały się i nie mogą się wysunąć.
Kręcąc loki zawsze korzystaj z tej samej części urządzenia – nie staraj się wykorzystać całej jego długości. Wolną rękę trzymaj na zimnym końcu lokówki.
Cylinder lokówki bardzo się nagrzewa w czasie korzystania z lokówki, dlatego należy uważać, by lokówka nie dotknęła skóry. Należy również uważać, by nagrzane części urządzenia nie zetknęły się z przewodem zasilania.
Po wybraniu wymaganego ustawienia należy odczekać od 1 do 2 minut, aby urządzenie osiągnęło właściwą temperaturę.
Należy używać szczotki o dużej średnicy do ogólnej stylizacji i szczotki o małej średnicy do wykończenia (do podwijania i wywijania).
Włosy muszą być czyste, rozczesane i suche, aby zapobiec uszkodzeniom.
Wyjmij wtyczkę z kontaktu i poczekaj, aż urządzenie ostygnie na podstawce. Gdy urządzenie będzie zimne, przetrzyj cylinder zwilżoną ścierką do kurzu. Nie dopuść, by do wnętrza rączki dostała się woda lub jakakolwiek inna ciecz.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Korzystając z urządzenia nie nakładaj na włosy chemicznych środków pielęgnacyjnych. Nałóż je dopiero po skończeniu korzystania z karbownicy, gdy włosy będą chłodniejsze. Nie używaj karbownicy na włosach syntetycznych, takich jak przedłużenia oraz peruki.
Tak. Umieść włosy u nasady między cylindrem a łyżką lokówki, następnie przyłóż łyżkę do cylindra, blokując włosy w urządzeniu. Delikatnym ruchem przesuń lokówkę do końca włosów – włosy staną się gładkie i proste.
Tak. Owiń włosy wokół cylindra, poczekaj 20 sekund, a następnie wypuść włosy. Czynność tę powtórz kilka razy na włosach całej głowy. Nie czesz chłodnych włosów, ponieważ zamienisz kędziorki na bardziej naturalną, falistą fryzurę.
Zalecana maksymalna szerokość loków wynosi 2-3 cm.