ROWENTA Premium Care Hot Air CF7830 Olśniewające i niepowtarzalne stylizacje

Premium Care Hot Air CF7830 Olśniewające i niepowtarzalne stylizacje
Efektywne suszenie i olśniewające stylizacje 

EFEKTYWNE SUSZENIE I OLŚNIEWAJĄCE STYLIZACJE

Suszarko-lokówka Rowenta to niezastąpiony sposób tworzenia różnorodnych fryzur i jednoczesnej pielęgnacji włosów. Zestaw pięciu akcesoriów daje wiele możliwości stylizacji, a moc 1200 W gwarantuje szybkie osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Co więcej, dzięki funkcji jonizacji i nowej powłoce Cashmere Keratin Twoje włosy są zawsze gładkie i zachowują świetlisty połysk.

Nr referencyjny : CF7830F0

Zaletyproduktu

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Moc 1200  
Regulacja prędkości/temperatury 2  
Chłodne powietrze    
Powłoka Kaszmirowo-keratynowa  
Funkcje Ogrzewanie i nawiew  
Rodzaj włosia Materiały syntetyczne  
Funkcja rozpuszczenia loka Nie dotyczy  
Średnica rurki 38  mm
Różne średnice Nie dotyczy  
Kształt Okrągła  
Regulacja czasu kręcenia NO  
Akcesorium 1: Ceramiczna szczotka i szczotka prostująca  
Akcesorium 2: Akcesorium do podnoszenia włosów  
Akcesorium 3: Głowica grzebienia i koncentrator  
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Jonizator    
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Uchwyt do zawieszenia    
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Przewód 360°    
Kolory Biały i róż cynamonowy  

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Płytki najlepiej wymieniać, gdy prostownica nie jest nagrzana – w ten sposób unikniemy oparzeń. Przyciśnij „języczki” znajdujące się z boku wkładów i wysuń je. Wstawiając nowe wkłady, wsuń je do samego końca, upewniając się, że poprawnie zablokowały się i nie mogą się wysunąć.
Kręcąc loki zawsze korzystaj z tej samej części urządzenia – nie staraj się wykorzystać całej jego długości. Wolną rękę trzymaj na zimnym końcu lokówki.
Cylinder lokówki bardzo się nagrzewa w czasie korzystania z lokówki, dlatego należy uważać, by lokówka nie dotknęła skóry. Należy również uważać, by nagrzane części urządzenia nie zetknęły się z przewodem zasilania.
Po wybraniu wymaganego ustawienia należy odczekać od 1 do 2 minut, aby urządzenie osiągnęło właściwą temperaturę.
Należy używać szczotki o dużej średnicy do ogólnej stylizacji i szczotki o małej średnicy do wykończenia (do podwijania i wywijania).
Włosy muszą być czyste, rozczesane i suche, aby zapobiec uszkodzeniom.
Wyjmij wtyczkę z kontaktu i poczekaj, aż urządzenie ostygnie na podstawce. Gdy urządzenie będzie zimne, przetrzyj cylinder zwilżoną ścierką do kurzu. Nie dopuść, by do wnętrza rączki dostała się woda lub jakakolwiek inna ciecz.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Korzystając z urządzenia nie nakładaj na włosy chemicznych środków pielęgnacyjnych. Nałóż je dopiero po skończeniu korzystania z karbownicy, gdy włosy będą chłodniejsze. Nie używaj karbownicy na włosach syntetycznych, takich jak przedłużenia oraz peruki.
Tak. Umieść włosy u nasady między cylindrem a łyżką lokówki, następnie przyłóż łyżkę do cylindra, blokując włosy w urządzeniu. Delikatnym ruchem przesuń lokówkę do końca włosów – włosy staną się gładkie i proste.
Tak. Owiń włosy wokół cylindra, poczekaj 20 sekund, a następnie wypuść włosy. Czynność tę powtórz kilka razy na włosach całej głowy. Nie czesz chłodnych włosów, ponieważ zamienisz kędziorki na bardziej naturalną, falistą fryzurę.
Zalecana maksymalna szerokość loków wynosi 2-3 cm.