Lokówka automatyczna Rowenta

SO CURLS CF3710
Najprostszy sposób na piękne loki – dzięki automatycznej lokówce możesz je mieć szybko i prosto.

Automatyczna lokówka So Curls zapewnia oszałamiające błyskawiczne rezultaty dzięki szybkiemu i łatwemu procesowi kręcenia. SYSTEM NATYCHMIASTOWEGO KRĘCENIA nawija włosy tworząc wspaniałe loki szybko i bez wysiłku, natomiast różne ustawienia czasu i temperatury oferują nieskończone możliwości stylizacji.

Nr referencyjny : CF3710F0

Zaletyproduktu

AUTOMATYCZNY SYSTEM DLA ŁATWEGO NATYCHMIASTOWEGO KRĘCENIA

Dzięki automatycznej lokówce So Curls bez wysiłku uzyskasz natychmiastowe rezultaty. SYSTEM NATYCHMIASTOWEGO KRĘCENIA oferuje łatwy, automatyczny proces stylizacji dający doskonałe, sprężyste loki. Prowadnica do loków pozwala na łatwe wsunięcie włosów, a proste przesunięcie uchwytu rozpoczyna kręcenie. Cztery szybkie sygnały dźwiękowe informują, kiedy zakończyć kręcenie, a efektem są nieskazitelne oszałamiające loki. Różne ustawienia czasu i temperatury oferują nieskończone możliwości stylizacji, od ciasnych loków po subtelne fale, a także możliwość pracy nawet z delikatnymi rodzajami włosów. Dzięki turmalinowej powłoce loki zyskują dodatkowy blask i mniej się elektryzują. Gotowa do użycia już w 30 sekund, automatyczna lokówka So Curls jest łatwa w obsłudze i zapewnia natychmiastowe rezultaty.

Dane techniczne / porównanie

Regulacja temperatury 3  
Regulacja prędkości/temperatury 170° - 200° - 230°  
Soft air Nie dotyczy  
Chłodne powietrze Nie dotyczy  
Powłoka ceramiczno-turmalinowa  
Funkcje Loki  
Funkcja rozpuszczenia loka    
Średnica rurki 23  mm
Kształt Okrągła  
Regulacja czasu kręcenia 6 - 8 - 10 - 12 s  
Automatyczne obroty    
Regulowana temperatura 170 - 200 - 230  °C
Wydajność przy niskiej temperaturze    
Regulacja temperatury w zależności od rodzaju włosów    
Regulacja temperatury w trybie „Respect”    
Maksymalna temperatura przepływającego powietrza 230°  °C
Automatyczne wyłączanie 1 godz.  
Wskaźnik nagrzewania    
Czas nagrzewania 30  s
Wyjmowana kratka Nie dotyczy  
Zintegrowany timer Automatyczne  
Sygnał informujący o zakończeniu procesu kręcenia    
Napięcie 220-240  V
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
Kolory Czarny i chrom  

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Płytki najlepiej wymieniać, gdy prostownica nie jest nagrzana – w ten sposób unikniemy oparzeń. Przyciśnij „języczki” znajdujące się z boku wkładów i wysuń je. Wstawiając nowe wkłady, wsuń je do samego końca, upewniając się, że poprawnie zablokowały się i nie mogą się wysunąć.
Kręcąc loki zawsze korzystaj z tej samej części urządzenia – nie staraj się wykorzystać całej jego długości. Wolną rękę trzymaj na zimnym końcu lokówki.
Cylinder lokówki bardzo się nagrzewa w czasie korzystania z lokówki, dlatego należy uważać, by lokówka nie dotknęła skóry. Należy również uważać, by nagrzane części urządzenia nie zetknęły się z przewodem zasilania.
Po wybraniu wymaganego ustawienia należy odczekać od 1 do 2 minut, aby urządzenie osiągnęło właściwą temperaturę.
Należy używać szczotki o dużej średnicy do ogólnej stylizacji i szczotki o małej średnicy do wykończenia (do podwijania i wywijania).
Włosy muszą być czyste, rozczesane i suche, aby zapobiec uszkodzeniom.
Wyjmij wtyczkę z kontaktu i poczekaj, aż urządzenie ostygnie na podstawce. Gdy urządzenie będzie zimne, przetrzyj cylinder zwilżoną ścierką do kurzu. Nie dopuść, by do wnętrza rączki dostała się woda lub jakakolwiek inna ciecz.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Korzystając z urządzenia nie nakładaj na włosy chemicznych środków pielęgnacyjnych. Nałóż je dopiero po skończeniu korzystania z karbownicy, gdy włosy będą chłodniejsze. Nie używaj karbownicy na włosach syntetycznych, takich jak przedłużenia oraz peruki.
Tak. Umieść włosy u nasady między cylindrem a łyżką lokówki, następnie przyłóż łyżkę do cylindra, blokując włosy w urządzeniu. Delikatnym ruchem przesuń lokówkę do końca włosów – włosy staną się gładkie i proste.
Tak. Owiń włosy wokół cylindra, poczekaj 20 sekund, a następnie wypuść włosy. Czynność tę powtórz kilka razy na włosach całej głowy. Nie czesz chłodnych włosów, ponieważ zamienisz kędziorki na bardziej naturalną, falistą fryzurę.
Zalecana maksymalna szerokość loków wynosi 2-3 cm.