Lokówka automatyczna Rowenta

So Curls CF3710 Piękne loki bez wysiłku
Automatyczna lokówka So Curls - najprostszy sposób na piękne loki

Z automatyczną lokówką Rowenta So Curls możesz mieć idealnie kręcone włosy w mgnieniu oka. System Instant Curling owija pasma włosów wokół nagrzanego rdzenia, łatwo i szybko tworząc piękne loki. Dodatkowo dzięki regulacji temperatury i czasu kręcenia zyskujesz nieograniczone możliwości stylizacji.

Nr referencyjny : CF3710F0

Zaletyproduktu

Najprostszy sposób na piękne loki!

Piękne loki szybko i bez wysiłku? Z automatyczną lokówką Rowenta So Curls masz je na wyciągnięcie ręki. Dzięki systemowi Instant Curling w łatwy sposób uzyskasz efekt sprężystych loków. Jak to działa? Specjalna prowadnica pozwala na bezproblemowe wsunięcie włosów, a proste naciśnięcie uchwytu rozpoczyna kręcenie. Dla ułatwienia, cztery szybkie sygnały dźwiękowe informują, kiedy zakończyć proces stylizacji. Ciesz się nieograniczonymi możliwościami modelowania fryzury - dzięki regulowanym ustawieniom czasu i temperatury możesz stylizować nawet bardzo delikatne włosy. Turmalinowa powłoka dodaje im gładkości i blasku, a zaledwie 30-sekundowy czas nagrzewania sprawia, że zapewnisz sobie olśniewający wygląd w mgnieniu oka.

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Regulacja temperatury 3  
Regulacja prędkości/temperatury 170° - 200° - 230°  
Soft air Nie dotyczy  
Chłodne powietrze Nie dotyczy  
Powłoka ceramiczno-turmalinowa  
Funkcje Loki  
Funkcja rozpuszczenia loka    
Średnica rurki 23  mm
Kształt Okrągła  
Regulacja czasu kręcenia 6 - 8 - 10 - 12 s  
Automatyczne obroty    
Regulowana temperatura 170 - 200 - 230  °C
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Wydajność przy niskiej temperaturze    
Regulacja temperatury w zależności od rodzaju włosów    
Regulacja temperatury w trybie „Respect”    
Maksymalna temperatura przepływającego powietrza 230°  °C
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Automatyczne wyłączanie 1 godz.  
Wskaźnik nagrzewania    
Czas nagrzewania 30  s
Wyjmowana kratka Nie dotyczy  
Zintegrowany timer Automatyczne  
Sygnał informujący o zakończeniu procesu kręcenia    
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 220-240  V
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
Kolory Czarny i chrom  

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Płytki najlepiej wymieniać, gdy prostownica nie jest nagrzana – w ten sposób unikniemy oparzeń. Przyciśnij „języczki” znajdujące się z boku wkładów i wysuń je. Wstawiając nowe wkłady, wsuń je do samego końca, upewniając się, że poprawnie zablokowały się i nie mogą się wysunąć.
Kręcąc loki zawsze korzystaj z tej samej części urządzenia – nie staraj się wykorzystać całej jego długości. Wolną rękę trzymaj na zimnym końcu lokówki.
Cylinder lokówki bardzo się nagrzewa w czasie korzystania z lokówki, dlatego należy uważać, by lokówka nie dotknęła skóry. Należy również uważać, by nagrzane części urządzenia nie zetknęły się z przewodem zasilania.
Po wybraniu wymaganego ustawienia należy odczekać od 1 do 2 minut, aby urządzenie osiągnęło właściwą temperaturę.
Należy używać szczotki o dużej średnicy do ogólnej stylizacji i szczotki o małej średnicy do wykończenia (do podwijania i wywijania).
Włosy muszą być czyste, rozczesane i suche, aby zapobiec uszkodzeniom.
Wyjmij wtyczkę z kontaktu i poczekaj, aż urządzenie ostygnie na podstawce. Gdy urządzenie będzie zimne, przetrzyj cylinder zwilżoną ścierką do kurzu. Nie dopuść, by do wnętrza rączki dostała się woda lub jakakolwiek inna ciecz.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Korzystając z urządzenia nie nakładaj na włosy chemicznych środków pielęgnacyjnych. Nałóż je dopiero po skończeniu korzystania z karbownicy, gdy włosy będą chłodniejsze. Nie używaj karbownicy na włosach syntetycznych, takich jak przedłużenia oraz peruki.
Tak. Umieść włosy u nasady między cylindrem a łyżką lokówki, następnie przyłóż łyżkę do cylindra, blokując włosy w urządzeniu. Delikatnym ruchem przesuń lokówkę do końca włosów – włosy staną się gładkie i proste.
Tak. Owiń włosy wokół cylindra, poczekaj 20 sekund, a następnie wypuść włosy. Czynność tę powtórz kilka razy na włosach całej głowy. Nie czesz chłodnych włosów, ponieważ zamienisz kędziorki na bardziej naturalną, falistą fryzurę.
Zalecana maksymalna szerokość loków wynosi 2-3 cm.