Lokówka automatyczna Rowenta

So Curls CF3710 Piękne loki bez wysiłku
Automatyczna lokówka So Curls - najprostszy sposób na piękne loki

Z automatyczną lokówką Rowenta So Curls możesz mieć idealnie kręcone włosy w mgnieniu oka. System Instant Curling owija pasma włosów wokół nagrzanego rdzenia, łatwo i szybko tworząc piękne loki. Dodatkowo dzięki regulacji temperatury i czasu kręcenia zyskujesz nieograniczone możliwości stylizacji.

Nr referencyjny : CF3710F0

Zaletyproduktu

Najprostszy sposób na piękne loki!

Piękne loki szybko i bez wysiłku? Z automatyczną lokówką Rowenta So Curls masz je na wyciągnięcie ręki. Dzięki systemowi Instant Curling w łatwy sposób uzyskasz efekt sprężystych loków. Jak to działa? Specjalna prowadnica pozwala na bezproblemowe wsunięcie włosów, a proste naciśnięcie uchwytu rozpoczyna kręcenie. Dla ułatwienia, cztery szybkie sygnały dźwiękowe informują, kiedy zakończyć proces stylizacji. Ciesz się nieograniczonymi możliwościami modelowania fryzury - dzięki regulowanym ustawieniom czasu i temperatury możesz stylizować nawet bardzo delikatne włosy. Turmalinowa powłoka dodaje im gładkości i blasku, a zaledwie 30-sekundowy czas nagrzewania sprawia, że zapewnisz sobie olśniewający wygląd w mgnieniu oka.

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Regulacja temperatury 3  
Soft air Nie dotyczy  
Chłodne powietrze Nie dotyczy  
Powłoka ceramiczno-turmalinowa  
Funkcje Loki  
Funkcja rozpuszczenia loka    
Średnica rurki 23  mm
Kształt Okrągła  
Regulacja czasu kręcenia 6 - 8 - 10 - 12 s  
Automatyczne obroty    
Regulowana temperatura 170 - 200 - 230  °C
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Wydajność przy niskiej temperaturze    
Regulacja temperatury w zależności od rodzaju włosów    
Regulacja temperatury w trybie „Respect”    
Jonizator    
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Automatyczne wyłączanie 1 godz.  
Wskaźnik nagrzewania    
Czas nagrzewania 30  s
Wyjmowana kratka Nie dotyczy  
Zintegrowany timer Automatyczne  
Sygnał informujący o zakończeniu procesu kręcenia    
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 220-240  V
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
Kolory Czarny i chrom  

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.