Obrotowa suszarko-lokówka do włosów Rowenta

SUSZARKO-LOKÓWKA BRUSH ACTIV ELITE MODEL LOOK CF9032
jednoczesne suszenie i stylizacja

OBROTOWA SUSZARKO-LOKÓWKA ZAPEWNIA SZYBKIE SUSZENIE I MODELOWANIE WŁOSÓW, NADAJĄC WŁOSOM WSPANIAŁY BLASK I OBJĘTOŚĆ
Suszarko-lokówka Brush Activ Elite Model Look o mocy 700 W posiada dwa ustawienia temperatury/prędkości i automatyczne obroty, zapewniając wygodne układanie włosów, a funkcja chłodnego powietrza utrwala stylizację.

Nr referencyjny : CF9032F0

PROFESJONALNA JAKOŚĆ ORAZ SZYBKIE I ŁATWE DO UZYSKANIA REZULTATY

Obracająca się suszarko-lokówka Brush Activ’ sprawia, że stylizacja staje się łatwa.

Szczotka o średnicy 50 mm umożliwia łatwe układanie włosów, przy jednoczesnym suszeniu, powłoka Keratin & Shine ogranicza puszenie się i elektryzowanie dla gładkich i łatwych do ukłożenia włosów z wyjątkowym połyskiem.

2 dwukierunkowe przełączniki sterujące obrotami umożliwiają zarówno ruch do wewnątrz, jak i na zewnątrz, zapewniając doskonałe rezultaty.

Obracająca się suszarko-lokówka Brush Activ’, łatwa w użyciu i o niezwykłej wydajności, pomaga uzyskać profesjonalną stylizację włosów w domu.

Dane techniczne / porównanie

Moc 700  W
800  W
Regulacja temperatury 1  
2  
Regulacja prędkości 1  
1  
Regulacja przepływu powietrza 1  
2  
Chłodne powietrze    
   
Powłoka Keratin & Shine  
Materiał ceramiczny  
Funkcje Ogrzewanie, nawiew i obroty  
Ogrzewanie, nawiew i obroty  
Rodzaj włosia Materiały syntetyczne  
Materiały syntetyczne  
Średnica rurki 50  mm
50mm & 30  mm
Różne średnice    
   
Kształt Okrągła  
Okrągła  
Automatyczne obroty    
   
Wydajność przy niskiej temperaturze    
   
Jonizator    
   
Etui    
   
Przewodnik stylizacji    
   
Zmienna rotacja Tak  
Tak  
Wyjmowana kratka    
   
Uchwyt do zawieszenia    
   
Powłoka szczotki    
   
Napięcie 220-230  V
220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
Przewód 360°    
   
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
nd.
Kolory Czarny i różowy  
Biały i metaliczny malinowy  

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Płytki najlepiej wymieniać, gdy prostownica nie jest nagrzana – w ten sposób unikniemy oparzeń. Przyciśnij „języczki” znajdujące się z boku wkładów i wysuń je. Wstawiając nowe wkłady, wsuń je do samego końca, upewniając się, że poprawnie zablokowały się i nie mogą się wysunąć.
Kręcąc loki zawsze korzystaj z tej samej części urządzenia – nie staraj się wykorzystać całej jego długości. Wolną rękę trzymaj na zimnym końcu lokówki.
Cylinder lokówki bardzo się nagrzewa w czasie korzystania z lokówki, dlatego należy uważać, by lokówka nie dotknęła skóry. Należy również uważać, by nagrzane części urządzenia nie zetknęły się z przewodem zasilania.
Urządzenie osiągnie odpowiednią temperaturę w ciągu 10 minut od momentu wybrania odpowiednich ustawień.
Należy używać szczotki o dużej średnicy do ogólnej stylizacji i szczotki o małej średnicy do wykończenia (do podwijania i wywijania).
Włosy muszą być czyste, rozczesane i suche, aby zapobiec uszkodzeniom.
Wyjmij wtyczkę z kontaktu i poczekaj, aż urządzenie ostygnie na podstawce. Gdy urządzenie będzie zimne, przetrzyj cylinder zwilżoną ścierką do kurzu. Nie dopuść, by do wnętrza rączki dostała się woda lub jakakolwiek inna ciecz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Korzystając z urządzenia nie nakładaj na włosy chemicznych środków pielęgnacyjnych. Nałóż je dopiero po skończeniu korzystania z karbownicy, gdy włosy będą chłodniejsze. Nie używaj karbownicy na włosach syntetycznych, takich jak przedłużenia oraz peruki.
Tak. Umieść włosy u nasady między cylindrem a łyżką lokówki, następnie przyłóż łyżkę do cylindra, blokując włosy w urządzeniu. Delikatnym ruchem przesuń lokówkę do końca włosów – włosy staną się gładkie i proste.
Tak. Owiń włosy wokół cylindra, poczekaj 20 sekund, a następnie wypuść włosy. Czynność tę powtórz kilka razy na włosach całej głowy. Nie czesz chłodnych włosów, ponieważ zamienisz kędziorki na bardziej naturalną, falistą fryzurę.
Zalecana maksymalna szerokość loków wynosi 2-3 cm.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.