ROWENTA Volumizer CF6135 Włosy o objętości 3D

Volumizer CF6135 Włosy o objętości 3D
Nowy wymiar objętości Twoich włosów - 2x większa objętość!

Jednocześnie susz i stylizuj włosy, dodając im wyjątkowej, naturalnej objętości z pomocą suszarko-lokówki Rowenta Volumizer! System 3D Volume Booster to połączenie działania silnego strumienia powietrza i dużej, owalnej szczotki o specjalnie zaprojektowanym włosiu, dzięki której unosisz włosy od nasady aż po same końce. Ciesz się fryzurą pełną objętości i promiennie lśniącymi włosami każdego dnia!
 

Nr referencyjny : CF6135F0

*test wzrokowy, w porównaniu do włosów schnących w sposób naturalny, 30 ochotników, 1 miesiąc, Francja 2021
 

*test wzrokowy,  w porównaniu do włosów schnących w sposób naturalny, 30 ochotników, 1 miesiąc, Francja 2021 **test wzrokowy, w porównaniu do standardowej metody suszenia włosów, 30 ochotników, 1 miesiąc, Francja 2021.
 

Zaletyproduktu

Suszarko-lokówka dla jednoczesnego suszenia i stylizacji 3D
 

Odkryj na nowo suszenie włosów i ciesz się pełnymi objętości stylizacjami z suszarko-lokówką Rowenta Volumizer! Doświadcz różnicy, dzięki urządzeniu zapewniającemu suszenie o potrójnym działaniu: strumień powietrza unosi Twoje włosy od nasady aż po same końce, modeluje je i zwiększa ich naturalną objętość. Duża, owalna szczotka skraca czas suszenia, a cztery jonizatory 360° to gwarancja wyjątkowo gładkich i promiennie lśniących włosów za każdym razem!  

Dane techniczne / porównanie

Kształt wtyczki Prosta  
Typ wtyczki EUR  
Napięcie 220-240  V
Zimny nadmuch Nie dotyczy  
Delikatny przepływ powietrza    
Powłoka Materiał ceramiczny  
Funkcje Suszenie i nawiew  
Rodzaj włosia Naturalna  
Kształt Inne  
Jonizator    
Zimna końcówka    
Suszenie    
Osuszanie    
Układanie    
   
Rodzaj włosów Mokre  

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.