ROWENTA CF582 - POWER STRAIGHT CF5820

CF582 - POWER STRAIGHT CF5820
Szybsza niż prostownica, oszczędność do 33% czasu!

Piękne, proste włosy mimo porannego pośpiechu! Rowenta Power Straight to pierwsza szczotka prostująca przeznaczona do trudnych do układania włosów. Dzięki specjalnej technologii 3 kroków prostowanie nawet najdelikatniejszych włosów staje się wyjątkowo łatwe. Złap, naciągnij i wyprostuj – pięknie wyprostowane włosy od nasady aż po same końce w kilka minut!

Nr referencyjny : CF5820F0

* w porównaniu do prostownicy Rowenta SF4210. W teście przeprowadzonym w 2017 r. przez laboratorium zewnętrzne 24 kobiety zauważyły szybsze efekty prostowania. Całkowita wielkość próby: 27 kobiet, średnia oszczędność czasu: 28%.

Szczotka prostująca Power Straight: idealna do puszących się i niesubordynowanych włosów.

Idealne urządzenie do kręcących się, niesubordynowanych włosów! Szczotka do włosów Rowenta Power Straight została zaprojektowana tak, aby z łatwością wyprostować nawet najdelikatniejsze włosy i to w kilka minut. Najpierw 40 kolców chwyta i przytrzymuje włosy u nasady. Następnie 100 podgrzewanych kolców dwóch typów napina puszące się włosy. Na koniec dzięki termoregulacji, zapewniającej stały dopływ ciepła, szczotka bezpiecznie prostuje włosy od nasady do samych końcówek. Jonizator nadaje włosom blask i zapobiega ich elektryzowaniu się. Rowenta Power Straight to zupełnie nowy sposób prostowania, dzięki któremu uzyskasz piękne, gładkie włosy w mgnieniu oka!

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Regulacja temperatury 160° - 180° - 200° (3)  
Soft air Nie dotyczy  
Chłodne powietrze Nie dotyczy  
Powłoka Materiał ceramiczny  
Funkcje Heating and straightening  
Rodzaj włosia Heating bristles  
Funkcja rozpuszczenia loka Nie dotyczy  
Różne średnice Nie dotyczy  
Automatyczne obroty Nie dotyczy  
Regulowana temperatura 160° - 200°  °C
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Wydajność przy niskiej temperaturze    
Regulacja temperatury w zależności od rodzaju włosów    
Zimna końcówka Nie dotyczy  
Regulacja temperatury w trybie „Respect” Nie dotyczy  
Jonizator    
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Cicha praca Nie dotyczy  
Automatyczne wyłączanie 1h  
Wyświetlacz LED  
Wskaźnik nagrzewania    
Czas nagrzewania 45  s
Wyjmowana kratka Nie dotyczy  
Powłoka szczotki Nie dotyczy  
Sygnał informujący o zakończeniu procesu kręcenia Nie dotyczy  
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 220-240  V
Przewód 360°    
Rodzaj elementu grzejnego Materiał ceramiczny  
Straightening    
Straighten    
Hair need Discipline fastly  

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.