ROWENTA FOR ELITE Easyliss 2 SF1612 Bezproblemowa stylizacja

Easyliss 2 SF1612 Bezproblemowa stylizacja
Doskonałe efekty stylizacji za jednym pociągnięciem  

Idealna stylizacja? To bardzo proste! Niezawodna prostownica Rowenta for Elite Easyliss została zaprojektowana w taki sposób, by za jednym pociągnięciem uzyskać perfekcyjnie proste włosy! Temperatura prostownicy, którą kontrolujesz za pomocą wyłącznie jednego przycisku, utrzymuje się na stałym poziomie 200°C. To gwarancja szybkiej i prostej stylizacji fryzury każdego dnia!
 

Nr referencyjny : SF1612F0

Prostownica Rowenta For Elite Easyliss
 

Poznaj prostownicę Rowenta For Elite Easyliss, dzięki której osiągniesz perfekcyjne rezultaty stylizacji w bardzo krótkim czasie! Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze - temperatura prostownicy, którą kontrolujesz za pomocą wyłącznie jednego przycisku, utrzymuje się na stałym poziomie 200°C. Powłoka ceramiczno-turmalinowa z funkcją jonizacji ogranicza elektryzowanie i puszenie się włosów, zapewniając im gładkość i blask. System ruchomej płytki, który pozwala dostosować nacisk do grubości pasma, gwarantuje doskonale proste włosy aż po same końce. Dodatkowo, system blokady urządzenia zwiększa bezpieczeństwo jego użytkowania, a przewód obrotowy 360° zapewnia wyjątkowy komfort podczas codziennej stylizacji.  

Dane techniczne / porównanie

Rezultaty i użytkowanie
Powłoka płyt ceramiczno-turmalinowa  
Ruchome płytki    
Liczba ruchomych płytek 1  
Wymiary płytek 25 x 90 mm  
Ergonomia i komfort użytkowania
Wskaźnik nagrzewania    
Czas nagrzewania (s) 60  
Specyfikacja techniczna
Napięcie 110-240  V
Przewód 360°    

Dokumentacja

FAQ

Możesz używać produktów, które stosujesz zazwyczaj, takich jak żel do stylizacji, odżywki, pianki itp. Albo jeszcze lepiej produktów do ochrony termicznej specjalnie przeznaczonych do zwiększania objętości lub prostowania. Nie należy jednak używać prostownicy po zastosowaniu preparatów do prostowania włosów, ponieważ można poważnie uszkodzić włosy.
Jeżeli używasz klasycznej prostownicy, nie. Po umyciu włosów szamponem, możesz ułożyć je dowolnie. Użyj suszarki, aby wysuszyć je prawie całkowicie.
Jeżeli używasz prostownicy Wet & Dry, możesz stylizować mokre lub wilgotne włosy.
Zawsze zaczynaj od włosów pod spodem: zacznij od tyłu, następnie przejdź do boków i skończ z przodu.
Unikaj urywanych ruchów podczas stylizacji, prostuj każde pasmo raz, płynnym, ciągłym ruchem. W razie potrzeby powtórz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
• Jeżeli masz włosy krótkie lub cieniowane albo cienkie i delikatne, wybierz prostownicę z cienkimi lub normalnymi płytkami.
• Jeżeli masz włosy długie (za ramiona): wybierz szerokie płytki ułatwiające i przyspieszające proces prostowania.
• Jeżeli masz włosy grube, niesforne, trudne do prostowania, użyj profesjonalnych prostownic z czarnymi płytkami.
Takie prostownice najbardziej lubią kobiety z włosami, które trudno rozprostować, kręconymi, mocno skręconymi lub bardzo długimi. Pozwalają zaoszczędzić czas i zapewniają doskonałe wyniki.
• Cienkie, delikatne lub uszkodzone włosy: 80 do 150°C.
• Normalne, cienkie lub miękkie włosy: 150 do 170°C.
• Kręcone, falowane lub mocno skręcone włosy: 170 do 190°C.
• Włosy typu afrykańskiego lub bardzo mocno skręcone: 190 do 230°C.
Niektóre modele są wyposażone w automatyczną regulację temperatury na podstawie rodzaju włosów i ich kondycji.
Lissima pozwala prostować długie, średnie i pocieniowane włosy, a także krótkie fryzury typu bob.
Ten system umożliwia dostosowanie płytek do grubości włosów i zachowania stałego kontaktu z włosami w celu skuteczniejszego prostowania.
Umożliwia automatyczne dostosowanie optymalnej temperatury w zależności od rodzaju włosów (falowane, mocno skręcone itp.) oraz kondycji włosów (zdrowe, słabe itp.) w celu zapewnienia ich ochrony.
Ten rodzaj powłoki naturalnie chroni włosy przed działaniem ciepła, nadając im większy blask.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.