ROWENTA PROSTOWNICA SF4620F0

PROSTOWNICA SF4620F0
Idealnie gładkie i o 41% bardziej lśniące włosy w mgnieniu oka

Z pomocą prostownicy Rowenta Express Shine Papaya na dobre przedefiniujesz swój sposób myślenia o prostowaniu włosów! Uzyskaj niespotykanie gładkie, łatwe do ułożenia i promiennie lśniące włosy za każdym razem, dzięki powłoce ceramicznej z dodatkową powłoką z papai. Prostownica posiada szereg zaawansowanych rozwiązań dla perfekcyjnych efektów prostowania i Twojego maksymalnego komfortu: 8 ustawień temperatury (w tym optymalna temperatura 170°C oraz temperatura 210°C dla intensywnego prostowania), możliwości nieograniczonych stylizacji - od idealnie prostych włosów po oszałamiające loki, zaawansowana technologia chroniąca Twoje włosy przed przegrzaniem, system ruchomych płytek gwarantujący maksymalną skuteczność za jednym pociągnięciem, 30-sekundowy czas nagrzewania i wiele więcej!

Nr referencyjny : SF4620F0

*średnia wartość %, test w niezależnym laboratorium, w porównaniu do niestylizowanych włosów, Francja 2021

Zaletyproduktu

Prostownica z powłoką ceramiczną z dodatkową powłoką z papai dla promiennie lśniących włosów

Marzysz o promiennie lśniących włosach? Odkryj prostownicę Rowenta Express Shine Papaya z powłoką ceramiczną z dodatkową powłoką z papai, z pomocą której osiągniesz upragnione efekty! Ciesz się niespotykanie gładkimi i łatwymi do ułożenia włosami za jednym pociągnięcem. 8 ustawień temperatury (w tym optymalna temperatura 170°C oraz temperatura 210°C dla intensywnego prostowania) oraz szereg innych zaawansowanych rozwiązań gwarantują perfekcyjną i komfortową stylizację włosów dzień po dniu.

Dane techniczne / porównanie

Rezultaty i użytkowanie
Powłoka płyt Materiał ceramiczny  
Funkcje Całkowicie proste, loki i fale  
Ruchome płytki    
Liczba ruchomych płytek 1  
Rodzaj włosów Suche  
Płeć Unisex  
Ochrona włosów i ergonomia
Zimna końcówka    
Ergonomia i komfort użytkowania
Uchwyt do zawieszenia    
Specyfikacja techniczna
Napięcie 110-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Kolory Czerń i papaja  
Dodatkowe akcesoria w zestawie Powłoka z papają  
Podstawowa funkcja
Prostowanie    
Kręcenie loków    
Rodzaje fryzur
Proste włosy    
Loki i fale    

Dokumentacja

FAQ

Możesz używać produktów, które stosujesz zazwyczaj, takich jak żel do stylizacji, odżywki, pianki itp. Albo jeszcze lepiej produktów do ochrony termicznej specjalnie przeznaczonych do zwiększania objętości lub prostowania. Nie należy jednak używać prostownicy po zastosowaniu preparatów do prostowania włosów, ponieważ można poważnie uszkodzić włosy.
Jeżeli używasz klasycznej prostownicy, nie. Po umyciu włosów szamponem, możesz ułożyć je dowolnie. Użyj suszarki, aby wysuszyć je prawie całkowicie.
Jeżeli używasz prostownicy Wet & Dry, możesz stylizować mokre lub wilgotne włosy.
Zawsze zaczynaj od włosów pod spodem: zacznij od tyłu, następnie przejdź do boków i skończ z przodu.
Unikaj urywanych ruchów podczas stylizacji, prostuj każde pasmo raz, płynnym, ciągłym ruchem. W razie potrzeby powtórz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
• Jeżeli masz włosy krótkie lub cieniowane albo cienkie i delikatne, wybierz prostownicę z cienkimi lub normalnymi płytkami.
• Jeżeli masz włosy długie (za ramiona): wybierz szerokie płytki ułatwiające i przyspieszające proces prostowania.
• Jeżeli masz włosy grube, niesforne, trudne do prostowania, użyj profesjonalnych prostownic z czarnymi płytkami.
Takie prostownice najbardziej lubią kobiety z włosami, które trudno rozprostować, kręconymi, mocno skręconymi lub bardzo długimi. Pozwalają zaoszczędzić czas i zapewniają doskonałe wyniki.
• Cienkie, delikatne lub uszkodzone włosy: 80 do 150°C.
• Normalne, cienkie lub miękkie włosy: 150 do 170°C.
• Kręcone, falowane lub mocno skręcone włosy: 170 do 190°C.
• Włosy typu afrykańskiego lub bardzo mocno skręcone: 190 do 230°C.
Niektóre modele są wyposażone w automatyczną regulację temperatury na podstawie rodzaju włosów i ich kondycji.
Lissima pozwala prostować długie, średnie i pocieniowane włosy, a także krótkie fryzury typu bob.
Ten system umożliwia dostosowanie płytek do grubości włosów i zachowania stałego kontaktu z włosami w celu skuteczniejszego prostowania.
Umożliwia automatyczne dostosowanie optymalnej temperatury w zależności od rodzaju włosów (falowane, mocno skręcone itp.) oraz kondycji włosów (zdrowe, słabe itp.) w celu zapewnienia ich ochrony.
Ten rodzaj powłoki naturalnie chroni włosy przed działaniem ciepła, nadając im większy blask.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.