ROWENTA Prostownica ROWENTA WET&DRY XL SF5010

Prostownica ROWENTA WET&DRY XL SF5010
Szybsze prostowanie włosów  

Wiele możliwości stylizacji i jednocześnie oszczędność czasu! Wszysto dzięki prostownicy Wet&Dry XL marki Rowenta zaprojektowanej z myślą o Twojej maksymalnej wygodzie. Nie musisz już czekać, aż wyschną Ci włosy ani ich suszyć, żeby użyć prostownicy – z pomocą Wet&Dry XL osiągniesz doskonałe efekty również w przypadku wilgotnych włosów. Dzięki powłoce nano-ceramicznej są one w pełni chronione. Funkcja jonizacji gwarantuje idealnie proste i lśniące włosy, bez puszenia się i elektryzowania.
 

Nr referencyjny : SF5010F0

Zaletyproduktu

Prostownica ROWENTA WET&DRY XL SF5010

Poznaj prostownicę Wet&Dry XL marki Rowenta – Twój sekret dla doskonałej stylizacji włosów, nawet kiedy brakuje Ci czasu! Urządzenie zaprojektowane dla Twojej maksymalnej wygody umożliwia prostowanie zarówno suchych, jak i wilgotnych włosów, zaraz po wyjściu spod prysznica. Powłoka nano-ceramiczna chroni je, a funkcja jonizacji sprawia, że włosy nie puszą się ani nie elektryzują – są gładkie, łatwe do ułożenia i naturalnie lśniące. Dzięki systemowi ruchomej płytki uzyskasz najlepsze efekty prostowania za jednym pociągnięciem, a wyjątkowo szerokie płytki gwarantują perfekcyjne rezultaty nawet w przypadku grubych włosów. Dzięki prostemu i intuicyjnemu ekranowi LCD z łatwością wybierzesz jedno z 6 ustawień temperatury (od 130°C to 230°C). Ciesz się bezproblemowym i skutecznym prostowaniem włosów każdego dnia z pomocą Rowenta Wet&Dry XL!

Dane techniczne / porównanie

Rezultaty i użytkowanie
Powłoka płyt Ceramiczna nano powłoka Ultrashine  
Funkcje Na mokro i na sucho  
Ruchome płytki    
Liczba ruchomych płytek 1  
Rodzaj włosów Mokre  
Płeć Unisex  
Wymiary płytek 45 x 90mm  
Ustawienia temperatury 130°C - 230°C  
Ochrona włosów i ergonomia
Jonizator    
Ergonomia i komfort użytkowania
Uchwyt do zawieszenia    
Wyświetlacz LCD  
Wskaźnik nagrzewania    
Bezpieczeństwo System blokowania  
Czas nagrzewania (s) 30  
Specyfikacja techniczna
Napięcie 110-240  V
Przewód 360°    
Rodzaj elementu grzejnego Materiał ceramiczny  
Długość przewodu zasilającego 1,80  m
Kolory Biały i srebrny  
Podstawowa funkcja
Prostowanie    
Rodzaje fryzur
Proste włosy    
Loki i fale    

Dokumentacja

FAQ

Możesz używać produktów, które stosujesz zazwyczaj, takich jak żel do stylizacji, odżywki, pianki itp. Albo jeszcze lepiej produktów do ochrony termicznej specjalnie przeznaczonych do zwiększania objętości lub prostowania. Nie należy jednak używać prostownicy po zastosowaniu preparatów do prostowania włosów, ponieważ można poważnie uszkodzić włosy.
Jeżeli używasz klasycznej prostownicy, nie. Po umyciu włosów szamponem, możesz ułożyć je dowolnie. Użyj suszarki, aby wysuszyć je prawie całkowicie.
Jeżeli używasz prostownicy Wet & Dry, możesz stylizować mokre lub wilgotne włosy.
Zawsze zaczynaj od włosów pod spodem: zacznij od tyłu, następnie przejdź do boków i skończ z przodu.
Unikaj urywanych ruchów podczas stylizacji, prostuj każde pasmo raz, płynnym, ciągłym ruchem. W razie potrzeby powtórz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
• Jeżeli masz włosy krótkie lub cieniowane albo cienkie i delikatne, wybierz prostownicę z cienkimi lub normalnymi płytkami.
• Jeżeli masz włosy długie (za ramiona): wybierz szerokie płytki ułatwiające i przyspieszające proces prostowania.
• Jeżeli masz włosy grube, niesforne, trudne do prostowania, użyj profesjonalnych prostownic z czarnymi płytkami.
Takie prostownice najbardziej lubią kobiety z włosami, które trudno rozprostować, kręconymi, mocno skręconymi lub bardzo długimi. Pozwalają zaoszczędzić czas i zapewniają doskonałe wyniki.
• Cienkie, delikatne lub uszkodzone włosy: 80 do 150°C.
• Normalne, cienkie lub miękkie włosy: 150 do 170°C.
• Kręcone, falowane lub mocno skręcone włosy: 170 do 190°C.
• Włosy typu afrykańskiego lub bardzo mocno skręcone: 190 do 230°C.
Niektóre modele są wyposażone w automatyczną regulację temperatury na podstawie rodzaju włosów i ich kondycji.
Lissima pozwala prostować długie, średnie i pocieniowane włosy, a także krótkie fryzury typu bob.
Ten system umożliwia dostosowanie płytek do grubości włosów i zachowania stałego kontaktu z włosami w celu skuteczniejszego prostowania.
Umożliwia automatyczne dostosowanie optymalnej temperatury w zależności od rodzaju włosów (falowane, mocno skręcone itp.) oraz kondycji włosów (zdrowe, słabe itp.) w celu zapewnienia ich ochrony.
Ten rodzaj powłoki naturalnie chroni włosy przed działaniem ciepła, nadając im większy blask.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.